Firma DECS CONSULTING - Výroba profesionálnej knižnej väzby

Spoločnosť DECS CONSULTING spol. s r.o. zorganizovala pre svojich klientov a záujemcov z oblasti knihárskeho spracovania a finalizácie dokumentov deň otvorených dverí.  Inovované zariadenia a nové technologické riešenia pre tento segment mohli vidieť návštevníci 29. – 30. októbra v Košiciach a následne 2. – 3. novembra v novo otvorených priestoroch firmy v Bratislave.

Ako uviedol zástupca spoločnosti Peter Fabian jr. (konateľ spoločnosti) cieľom akcie bolo prezentovať návštevníkom predstaviť a predviesť systémy a riešenia pre výrobu profesionálnej knižnej väzby a ďalších noviniek z oblasti finálnej úpravy dokumentov.

logo decs bez sro
Firma DECS CONSULTING, pôsobí na trhu viac ako 20 rokov a počas tohto obdobia si získala v radoch klientov dôveru. Jej portfólio zariadení a spotrebného materiálu je široké a kvalitné. Dôkazom seriózneho prístupu k zákazníkom a postavenia na trhu je odmena v podobe zastúpenia známych značiek FASTBIND, RecoSystems, IDEAL, RENZ, CYKLOS  a dalších. Samozrejmosťou je poskytovanie poradenstva pri výbere vhodných zariadení, inštalácie, zaškolenia, záručného aj pozáručného servisu.

Firma navyše spolupracuje pri predaji tovarov a strojov s úspešnými partnermi a veľkoodberateľmi Next Team – Xerox Premier Partner, CPO – Xerox Premier Partner, Faxcopy, RICOH Slovakia, Bittner print, Copex, Pedant, Tripsy a veľa iných.

decs consulting_1328 decs consulting_1327

Predstavené novinky

Sortiment zariadení pre viazanie a finalizáciu tlačenej produkcie je bohatý, čo umožňuje vytvárať rôzne druhy väzieb pre knihy, príručky a dokumenty. Typické sú V1 šité drôtom, alebo V2 lepené do mäkkej, alebo tvrdej knižnej obálky. Pre kompletizáciu dokumentov, výrobu kalendárov, vzorníkov je vhodná hrebeňová väzba drôteným hrebeňom. V prípade, že chceme časom dopĺňať obsah, tak je možné využiť plastové prevedenie hrebeňov.

Okrem základného sortimentu strojov pre väzbu, ktorý tvoria samostatné aj kombinované stroje v sortimente nájdeme aj laminátory, stroje na ryhovanie a perforovanie, vŕtačky na papier, zošívačky, skladačky papiera, dierovače, vysekávače, rezačky, skartovače a ďalšie zariadenia.

decs consulting_1326
Dni otvorených dverí poskytli priestor pre mnoho zaujímavých rozhovorov, ako aj odborných konzultácií. Na otázky návštevníkov odpovedali odborníci z DECS CONSULTING. Každý, kto sa prišiel pozrieť, sa mohol podrobne zoznámiť s funkcionalitami a kvalitami technologických zariadení.

V prípade záujmu a podrobnejších informácií kontaktujte firmu DECS CONSULTING, jej odborníci vám určite poradia.

Pripravil: František Martančík

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo