Výroba rytých mosadzných razníc v Budapešti.

V polygrafickom priemysle rastie dopyt po mosadzných rytých razniciach, ktoré vynikajú mechanickou pevnosťou, tepelnou vodivosťou, odolnosťou proti korózii a umožňujú vyrobiť rádovo 1 milión výtlačkov oproti 10 000 až 40 000 výtlačkom s horčíkovými raznicami.

Výroba rytých mosadzných razníc v spoločnosti LEONHARD KURZ South-East Europe Kft.

Kombinácia odborných znalostí spoločnosti KURZ, lídra na trhu vo vývoji a výrobe transferových produktov pre razbu, a Hinderer + Mühlich, člena skupiny KURZ, poprednej svetovej spoločnosti vo výrobe precíznych štočkov pre razbu, je mimoriadne účinná pre optimalizáciu výrobných procesov – minimalizáciu doby nastavenia a zrýchlenia prechodu medzi zákazkami.

Výroba do dvoch dní

V polygrafickom priemysle rastie dopyt po mosadzných razniciach, pretože firmy stále viac uznávajú skutočnosť, že na rozdiel od horčíka má mosadz vynikajúcu mechanickú pevnosť, tepelnú vodivosť a odolnosť proti korózii a navyše mosadzné štočky majú výdržnosť viac ako milión výtlačkov.

László Dósa, výkonný riaditeľ LEONHARD KURZ South-East Europe Kft. a KURZ Czech & Slovak s. r. o.

„Naši zákazníci poznajú kvalitu plochých, embosovaných (nano a mikroštruktúrovaných, viacúrovňových) a textúrovaných mosadzných štočkov vyrábaných spoločnosťou Hinderer + Mühlich, ktorá je súčasťou skupiny KURZ, s históriou viac ako 55 rokov so sídlom v nemeckom Göppingene.
Napriek precíznej nemeckej technológii mnoho miestnych výrobcov odradí dlhšia dodacia lehota spôsobená vzdialenosťou. S vedomím tejto skutočnosti sa vedenie firmy rozhodlo posilniť svoju prítomnosť na trhu a nainštalovať CNC obrábací stroj v Budapešti, aby splnilo požiadavky piatich krajín pod našimi krídlami (Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovensko a Česká republika), s výrobnou kapacitou do dvoch pracovných dní.“

LEONHARD KURZ South-East Europe Kft.
Mosadzné raznice s hrúbkou 7 mm a 4 mm.

Špičková kvalita

Po USA, Francúzsku, Švajčiarsku, Číne a Indii, kde pôsobia dcérske spoločnosti Hinderer + Mühlich, je LEONHARD KURZ South-East Europe Kft. so sídlom v Budapešti prvá, kde je s využitím nemeckého know-how a implementáciou celého výrobného procesu plošne centralizovaná lokálna výroba mosadzných razníc.
Môže vyvstať otázka, či garantujeme bezchybnú kvalitu, na ktorú sú Nemci zvyknutí. Naša odpoveď je áno!

LEONHARD KURZ South-East Europe Kft.
Nemecké know-how garantuje vysokú kvalitu výroby mosadzných razníc.

Pozeráme sa do budúcnosti s dôverou, pretože máme lídra na trhu s dlhou históriou, ako je Hinderer + Mühlich.

V Budapešti sme začali vyrábať štandardné mosadzné raznice s hrúbkou 7 mm a 4 mm s maximálnym rozmerom 50 × 40 cm.
„Máme šťastie, že máme všetky materiálne a intelektuálne zdroje, ktoré potrebujeme na výrobu. Od ostrého štartu v januári rastie dopyt po našich najnovších službách a som rád, že zákazníci sú spokojní s kvalitou nami vyrábaných mosadzných štočkov. Odbornosť tímu v Göppingene je veľmi vysoká, preto školenia a inštalácie prebiehali mimoriadne efektívne a hladko,“ povedal Lajos Arth, zodpovedný za výrobu razníc v LEONHARD KURZ South-East Europe Kft.

LEONHARD KURZ South-East Europe Kft.
LEONHARD KURZ – Kreativita a dokonalosť.

Dokonalé reprodukcie

Dátové súbory spracovávajú naši programátori pomocou špeciálneho softvéru, ktoré sú na konci pracovného procesu vďaka digitálnej predtlačovej technológii automaticky prenesené do CNC frézy. Výhodou CNC technológie je, že raznicu je možné kedykoľvek reprodukovať tak, aby presne zodpovedala originálu. Nie je teda potrebné obávať sa odchýlok alebo deformácií v tlačenom obraze, pretože reprodukované raznice budú vždy identické s originálom.

LEONHARD KURZ South-East Europe Kft.
László Dósa, výkonný riaditeľ LEONHARD KURZ South-East Europe Kft. a Svetlana Holečková, PR a marketingová manažérka LEONHARD KURZ South-East Europe.

Svetlana Holečková, PR a marketingová manažérka LEONHARD KURZ South-East Europe

„Reakcie a skúsenosti našich zákazníkov na českom i slovenskom trhu nás utvrdzujú v tom, že rozhodnutie pre novú investíciu prišlo v správny čas. Výroba mosadzných razníc je skvelým doplnkom v rámci komplexnosti služieb, ktoré tu naša pobočka poskytuje posledných 15 rokov. Za celý tím spoločnosti KURZ Czech & Slovak s. r. o. môžem povedať, že si veľmi vážime dlhodobú a rastúcu dôveru zákazníkov v naše produkty, a spoľahlivú vzájomnú spoluprácu.“

Pre viac informácií nás kontaktujte na office@czkurz.com.

Zdroj: KURZ

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo