Dajte svojim fotkám život rýchlo a ľahko aj na cestách.

Žijeme v multimediálnom svete. Prakticky každý z nás denne používa smartfón a s tým súvisí aj nárast obľuby fotografovania. Najviac fotiek pritom robíme na dovolenke a podujatiach, kde ale väčšinou nemáme možnosť nechať si fotky vytlačiť, takže sa musíme uspokojiť iba s virtuálnou podobou na displejoch mobilných zariadení. Spoločnosť HP však vďaka svojej vreckovej fototlačiarni Sprocket 200 ponúka šikovné riešenie aj pre milovníkov klasickej fotografie.

HP Sprocket 200

Sprocket 200 od HP je už druhou generáciou miniatúrnej tlačiarne, ktorej prvá verzia bola na trh uvedená pred tromi rokmi. Ako už samotný názov napovedá, ide o zariadenie s veľmi kompaktnými rozmermi (80 x 117 x 25 mm) a váhou iba 172 gramov, ktoré sa vojde aj do vrecka, pričom veľkosťou je porovnateľné s mobilným telefónom. Práve tieto atribúty robia zo Sprocket 200 skvelého parťáka na cesty.

HP Sprocket 200
Hlavným funkčným pilierom malej tlačiarne s atraktívnym dizajnom je skvelá konektivita s mobilnými telefónmi. Súhra medzi tlačiarňou a telefónom prebieha prostredníctvom intuitívnej aplikácie HP Sprocket, ktorá nielenže zabezpečí spojenie medzi jednotlivými zariadeniami, ale zároveň funguje aj ako softvér pre úpravu a tlač fotiek.

HP Sprocket 200
Ďalším benefitom „tlačiarne do vrecka“ je skutočnosť, že Sprocket 200 funguje bez nutnosti dopĺňať tonerové kazety. Tlač je totiž zabezpečovaná pomocou technológie Zink, ktorá k zafarbeniu využíva špeciálny termo papier s tromi vrstvami. Ten zároveň funguje ako samolepka, takže je možné vytlačenú fotografiu ihneď nalepiť – napríklad do rodinného albumu alebo na pohľadnicu.

Druhá generácia tlačiarne Sprocket navyše prináša aj niekoľko nových vylepšení. Tým dominuje funkcia, vďaka ktorej je možné, aby sa k tlačiarni pripojilo viac používateľov naraz. Sprocket 200 okrem toho zaručuje aj kvalitnejšiu a ostrejšiu tlač.

Fotografická tlačiareň HP Sprocket 200 je dostupná za výrobcom odporúčanú cenu 126 €. Súčasťou balenia je aj 10 listov samolepiaceho fotopapiera HP ZINK.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo