Sharp NEC Display Solutions_E Series Large Format Displays

Veľkoformátové displeje (Large Format Displays – LFD) tvoria neoddeliteľnú súčasť Digital Signage, prezentácií i interaktívnych aplikácií v zasadacích miestnostiach. Vďaka širokému výberu radov LFD a početným možnostiam prispôsobenia ponúka Sharp/NEC riešenia displejov šité na mieru.

Sharp/NEC je synonymom bezpečnej investície zabezpečenej vysoko kvalitnými komponentami a dizajnom a vysokou prevádzkovou bezpečnosťou

Digitálne zobrazovanie reklamného obsahu, ktoré čoraz viac prevláda vo verejných priestoroch a spoločných priestoroch spoločností, je prostriedkom pre komunikáciu s rôznorodým publikom, ktoré je často v pohybe. 

Pútavý obsah priťahuje pozornosť okoloidúcich pomocou správ navrhnutých tak, aby sa odlišovali od „hluku“ iných médií. Centrálne riadená vzdialená správa, ale s lokálnou dostupnosťou, efektívne poskytuje relevantný cielený obsah navrhnutý tak, aby informoval, pobavil alebo nejakým spôsobom ovplyvnil diváka a zároveň priniesol prevádzkovú efektivitu.

Digital Signage
Digital Signage

Riešenia a široká škála možností LCD Signage

Veľkoformátové LCD displeje výrobcu Sharp/NEC, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach obrazoviek ponúkajú veľa možností prispôsobenia aj predĺženej životnosti, poskytujú bezpečnú a spoľahlivú prevádzku pre použitie vo verejných priestoroch. Montáž na stenu alebo integrovaná do príslušenstva obchodu, s tenkým profilom a minimálnym rámom, všetko sa zameriava na pútavý obsah.

Je dokázané, že strategicky umiestnený dynamický obsah motivuje k správaniu diváka. V maloobchodných prostrediach si výrobcovia/značky formou reklamných spotov budujú lojalitu, propagujú merchandising a ponúkajú možnosti upsell a cross-sell pri riadení cesty zákazníka.

Aktualizácie obsahu v reálnom čase zaisťujú rýchle prispôsobenie obsahu dôležitého pre informácie pre cestujúcich na letiskách a železničných staniciach, na tabuľkách jedál a nápojov v podnikoch s jedlom a nápojmi a v priestoroch firemnej recepcie a personálu.

Sharp/NEC so širokou škálou produktových radov a bohatými možnosťami prispôsobenia prináša riešenia prispôsobené potrebám všetkých zákazníkov. Veľkoformátové LFD sa rozdeľujú podľa výbavy a zamerania do radu E-ME-M-MA-P.

Digital Signage
Digital Signage

Rad E – Základný displej – vo veľkostiach 32“ až 86“

Rad E = profesionálne riešenie pre aplikácie s nízkym rozpočtom, znižuje atraktivitu domácich televízorov, ktoré nie sú vhodné pre daný účel. Rad E je navrhnutý pre náročné komerčné použitie a poskytuje potrebnú funkčnosť a spoľahlivosť za cenu, ktorá vám bude vyhovovať.

Integrovaný prehrávač MediaPlayer podporuje natívne rozlíšenie 4K UHD a vysoký dynamický rozsah (HDR) pre veľký kontrast a prirodzený vzhľad prehrávaného obsahu s funkciami automatického prehrávania. USB MediaPlayer neobsahuje žiadne ďalšie káble, externé zariadenie ani software pre zobrazovanie obsahu a tak umožňuje jednoduché a bezproblémové profesionálne riešenie zobrazovania obsahu. Okrem toho podporuje 10W USB rozhranie pripojených externých zariadení, ak je potrebný ďalší výpočtový výkon.

Pre okamžité spustenie v konferenčných priestoroch sú vstupy detekované automaticky a prepínanie medzi zdrojmi HDMI je jednoduché. Manažéri zariadenia uvítajú možnosť diaľkového ovládania svojich digitálnych zariadení prostredníctvom integrovanej siete LAN a funkcionality NaviSet Administrator 2 od spoločnosti NEC, vďaka čomu je rad E ideálnou voľbou pre firemné konferenčné miestnosti a digitálne zobrazovanie obsahov na základnej úrovni.

Digital Signage
Digital Signage

Video predstavenie LFD radu E
Podrobné technické informácie o LFD radu E nájdete tu.
Kompletný sortiment LFD spoločnosti Sharp/NEC nájdete tu.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Produkty môžete kúpiť v sieti SK/CZ Sharp/NEC distribútorov alebo dílerov:
AT ComputereDsystem CZ i SKSWSImpromat a Nowatron Elektronik.
Hlavným distribútorom pre Slovensko je spoločnosť eDsystem SK – https://www.edsystem.sk/

3 roky záruky od výrobcu
Sharp/NEC po­sky­tu­je štandardne 3 ročnú zá­ru­ku, dá sa zakúpiť aj rozšírená záruka až na 5 rokov.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo