InfinityBoard poskytuje modulárne riešenie na vytvorenie ideálneho miesta na stretnutie.

Spoločnosť Sharp/NEC uvádza na trh nové riešenie spolupráce typu všetko v jednom (All-in-One) – 75″ a 86″ LCD InfinityBoards 2.2 QL.  

Displej InfinityBoard od spoločnosti NEC je výkonný a prispôsobiteľný pracovný priestor, ktorý sa hodí na každý druh stretnutia

Či už je účelom vášho stretnutia diskusia, hodnotenie, videokonferencia alebo spolupráca, displej InfinityBoard poskytuje modulárne riešenie na vytvorenie ideálneho miesta na stretnutie.

InfinityBoard bol navrhnutý tak, aby „jednoducho fungoval“, dokáže sa prispôsobiť akémukoľvek druhu stretnutia. Od stretnutí s viacerými rečníkmi až po veľké skupiny so vzdialenou účasťou. Vo virtuálnych pracovných priestoroch sa spolupráca dostáva na novú úroveň a interaktívne stretnutia zvyšujú efektivitu tímovej práce.

InfinityBoard sa dodáva s dotykovou obrazovkou InGlass™ s veľmi vysokým rozlíšením a dvoma pasívnymi perami. Je tiež vybavený ultraširokouhlou videokonferenčnou kamerou Huddly IQ a špičkovými konferenčnými reproduktormi.

Kombinácia pripojiteľných výpočtových modulov otvorenej platformy OPS a systému Windows 10 Professional umožňuje vytvoriť riešenie na mieru bez obmedzenia konkrétnym softvérom, videokonferenčnou aplikáciou alebo infraštruktúrou. Quicklaunch™ je jednoduché a bezpečné rozhranie pre konferenčné miestnosti, ktoré umožňuje integráciu do viacerých platforiem a mení InfinityBoard na konferenčný priestor ovládateľný jediným kliknutím.

InfinityBoard
InfinityBoard zvyšuje efektivitu tímovej práce.

InfinityBoard teraz prichádza v novej verzii 2.2, ktorá obsahuje niekoľko nových funkcií: diaľkové ovládanie – New UI, bezdrôtové diaľkové ovládanie tabletom, autentizačná aplikácia, weav 2. Umožňuje zdieľanie miestností alebo vzdialených stretnutí, zdieľanie súborov a obrazovky, ako aj vzdialené ovládanie zariadení iOS a Android, Digital Signage, hlasové príkazy s nastaveniami rýchleho spustenia, aktualizácia ovládania Biamp, dodatočné ovládanie kamery, aktualizácia Zoom SDK, GCC High Environment, ovládanie zvuku v režime uzamknutia, heslá v nastaveniach rýchleho spustenia, všetky aktualizácie prostredníctvom inštalačného programu UCW.

VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Intel® OPS Slot-In PC, MDSV Sensor 3 – Kalibračný colorimetr, mobilné stojany, univerzálne montážne sady na stenu a ďalšie.

VÝHODY

  • Prirodzený zážitok z písania – je to ako písať na papier!
  • Zjednodušte si inteligentné videokonferencie – vychutnajte si dokonalú kvalitu zvuku a obrazu vďaka integrovanej ultraširokouhlej kamere s automatickou kompozíciou obrazu a špičkovým konferenčným reproduktorom.
  • Počítač pripravený na budúce aktualizácie a nižšiu uhlíkovú stopu– integrovaný zásuvný počítač vo vstavanom slote OPS zaručuje jednoduchú modernizáciu v budúcnosti a zároveň znižuje uhlíkovú stopu výrobku a nároky na inštaláciu.
  • Prispôsobenie potrebám vašej aplikácie – Windows 10 Professional robí z tejto obrazovky flexibilné riešenie, ktoré pomáha vašim zamestnancom vďaka známemu používateľskému rozhraniu.
  • Jednoducho zvolávajte a spravujte schôdzky – pripájajte sa k schôdzkam, spolupracujte, zdieľajte zariadenia a pod. jediným dotykom.
  • Žiadne starosti– pripojenie sa k mítingom, spolupráca, zdieľanie zariadení a ďalšie činnosti prevediteľné jediným dotykom. Vďaka režimu resetovanie a uzamknutie ide o bezpečné riešenie pre IT oddelenia a koncových užívateľov.

Dostupnosť a distribúcia výrobku
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov CZ/SK Sharp/NEC:
AT Computer, eDsystem CZ i SK, SWS, Impromat a Nowatron Elektronik.
Hlavným distribútorom pre SK je spoločnosť eDsystem SK – https://www.edsystem.sk/

Link na produktový list NEC 86“ InfinityBoard 2.2 QL.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov.
Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo.
Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo