FESPA Global Print Expo.

Štyri spoločné výstavy FESPA 2024 v Amsterdame v Holandsku v marci 2024 majú poskytnúť bohatý zážitok pre špecializované tlačové podniky, pričom účasť na FESPA Global Print Expo 2024, European Sign Expo, Personalization Experience a Sportswear Pro už potvrdilo viac ako 425 vystavujúcich spoločností.
Na výstavisku RAI od 19. do 22. marca 2024 návštevníci uvidia celý rad riešení od vystavovateľov z 36 krajín.

Návštevníci môžu očakávať, že uvidia hardvérové riešenia, ako sú veľkoformátové ploché a rolové tlačiarne, sieťotlačové karusely a celý rad dokončovacích riešení od hlavných vystavovateľov.

Medzi overených dodávateľov, ktorí predvádzajú produkty pre digitálnu veľkoformátovú, sieťotlač a textilnú tlač, patria Agfa, Brother, Mimaki, Roland, Epson, Mutoh a swissQprint.

Medzi overených dodávateľov softvéru patria Caldera, EFI, Fiery a Roq, ktorí demonštrujú komplexné pracovné postupy, automatizované zadávanie úloh a správu farieb, ako aj celý rad konzultačných služieb na podporu podnikov na ich ceste automatizácie.

3A Composites, Antalis, Epson, HEXIS SAS, InkTec Europe a ORAFOL Europe patria medzi spoločnosti prezentujúce médiá a spotrebný materiál so zameraním na recyklované/recyklovateľné a udržateľné alternatívne materiály a atramenty šetrné k životnému prostrediu.

Michael Ryan, vedúci organizačného tímu FESPA Global Print Expo, komentuje: „Jedným z najväčších rozdielov medzi podujatiami FESPA je skutočne rozmanitá škála vystavených produktov. S naším jasným zameraním na riešenia pre špecializované tlačové podniky, vrátane výrobcov grafiky, textilných a priemyselných tlačiarní a špecialistov na vizuálnu komunikáciu, poskytujeme koncentrovaný zážitok, kde návštevníci nájdu všetko, čo potrebujú, na jednom mieste. Vďaka zahrnutiu signmakingu, riešení personalizácie a technológií na výrobu športového oblečenia sa návštevníci môžu ponoriť do množstva kreatívnych a komerčných príležitostí, ktoré priamo súvisia s ich podnikaním.“

Pre viac informácií o FESPA Global Print Expo 2024 navštívte:
https://www.fespaglobalprintexpo.com/

Zdroj: FESPA

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo