Canon oznámil, že jeho rad veľkoformátových tlačiarní imagePROGRAF získal tri prestížne ocenenia od výskumnej a testovacej organizácie Buyers Laboratory (BLI).

Canon imagePROGRAF

Organizácia BLI udeľuje svoje ocenenia na základe dvojmesačného testovania, v priebehu ktorého posudzuje všetky vlastnosti zariadení. Cieľom je poskytnúť potenciálnym firemným zákazníkom spoľahlivé informácie o tom, ako jednotlivé produkty zodpovedajú ich konkrétnym požiadavkám.

Najnovšie patria značke Canon nasledujúce ocenenia:
Titul Vynikajúca 36palcová farebná veľkoformátová technická tlačiareň pre model Canon imagePROGRAF iPF780/785
Titul Vynikajúce 36palcové farebné veľkoformátové multifunkčné zariadenie pre model Canon imagePROGRAF iPF785 MFP M40
Titul Vynikajúca 24palcová farebná veľkoformátová technická tlačiareň pre model Canon imagePROGRAF iPF680/685

K úspechu produktového radu Canon imagePROGRAF prispelo niekoľko faktorov – BLI vyzdvihla predovšetkým „dokonalú spoľahlivú prevádzku“ a „vynikajúcu produktivitu“. Zariadenie značky Canon získali uznanie tiež vďaka jednoduchej výmene atramentov počas prevádzky a konzistentnej kvalite tlače pri použití širokej škály papierov.

Organizácia BLI ocenila aj inovatívne možnosti pre firemný workflow, kam patrí napríklad podpora tlače z mobilných zariadení a zdieľanie i priamu tlač v prostredí cloudu. Teda vlastnosti, ktoré sú veľmi vhodné pre konštruktérov a projektantov.

„Canon veľmi usilovne pracuje na tom, aby rad veľkoformátových tlačiarní imagePROGRAF ponúkal vždy najlepšiu kvalitu a najvyššiu spoľahlivosť,“ hovorí Slavomír Pohanka, WF Channel Director spoločnosti Canon CZ. „Preto sú pre nás podrobné informácie od BLI veľmi dôležité. Vďaka týmto detailom vieme, kde tento náš cieľ plníme a v čom môžeme naše produkty vylepšiť. Trojica významných ocenení BLI je jednoznačným potvrdením, že tento náš záväzok naozaj napĺňame. Obzvlášť hrdí sme potom na to, že model imagePROGRAF iPF785 MFP M40 získal kladné hodnotenia v celom rade kritérií. Od rýchlosti cez kvalitu tlače a jednoduché použitie, až po, a to je veľmi dôležité, možnosti skenovania.“

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo