Océ Arizona-6170XTS

Spoločnosť Canon oznamuje dodanie päťtisícej tlačiarne z produktového radu Océ Arizona. Tento historický úspech demonštruje nadšené prijatie oceňovaných UV flatbed tlačiarní Arizona náročnými zákazníkmi po celom svete. Že kvalita tlačiarní Océ Arizona zaujala i slovenských a českých zákazníkov, dokazuje už 42 predaných prístrojov tohto radu na Slovensku a v Českej republike.

Z histórie
Prvé systémy Océ Arizona získali zákazníci v máji 2007 a odvtedy pomohla táto séria zmeniť celý priemysel zameraný na tlač reklamných pútačov a tabúľ. Prvá flatbed tlačiareň využívajúca grayscale piezoelektrickú tlačovú technológiu Océ VariaDot, model Océ Arizona 250 GT, definovala nové štandardy kvality tlače a významne rozšírila spektrum využitia flatbed tlačiarní. Dnes, osem rokov od uvedenia prvej Arizony, sú tlačiarne produktového radu Océ Arizona súčasťou produkčného workflow u tisícov zákazníkov vo viac ako 60 krajinách. Doslova v každom kúte sveta tak tieto tlačiarne pomáhajú poskytovateľom tlačových služieb pri najrôznejších tlačových aplikáciách.

Súčasnosť
„Svet spracovania obrazu prechádza radikálnymi zmenami,“ hovorí Dale Mortimer, Director International Marketing & Business Development spoločnosti Océ Display Graphics Systems. „Veľmi dobre to vieme, pretože tieto zmeny pomáhame ovplyvňovať práve pomocou produktov, ako sú tlačiarne Océ Arizona. Dosiahnutie päťtisícovej hranice je obrovským úspechom celého nášho tímu a impozantným míľnikom, ktorý dokazuje vedúce postavenie tohto produktového radu.“


Tlačiarne Océ Arizona vyvíja spoločnosť Océ Display Graphics Systems so sídlom blízko Vancouveru. Vlastná výroba prebieha ako v tomto kanadskom meste, tak i v továrňach spoločnosti neďaleko Mníchova. Océ Display Graphics Systems je súčasťou spoločnosti Canon od roku 2013.

Prechod k veľkým objemom
Modelom s poradovým číslom 5 000 je nová tlačiareň Océ Arizona 6170 XTS z nedávno oznámenej produktovej série Océ Arizona 6100, ktorá pre spoločnosť Canon predstavuje vstup do segmentu veľkoobjemových flatbed tlačiarní. Modely radu 6100 sa môžu pochváliť nepretržitou tlačou rýchlosťou až 155 m2 za hodinu, a teda i viac ako desaťkrát väčšou produktivitou, akú ponúkali prvé tlačiarne Océ Arizona. Dlhodobý úspech produktového radu Océ Arizona je výsledkom trvalého úsilia spoločnosti o inovácie a spokojnosť zákazníkov. Toto úsilie potvrdzuje i viac ako 40 priemyselných ocenení, ktoré doposiaľ tento produktový rad získal.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo