Spoločnosť Epson rozširuje svoju ponuku o farebnú tlač štítkov podľa aktuálnej potreby užívateľov. Nová a dokonalejšia tlačiareň TM-C3400 ponúka trvanlivú tlač štítkov a identifikačných náramkov.

Spoločnosť Epson uvádza na trh zdokonalenú verziu tlačiarne TM-C3400, ktorá umožňuje tlač štítkov a identifikačných náramkov.

Na základe ohlasov a požiadaviek zákazníkov ponúka nový model ekonomický tlačový režim, možnosť ovládania a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácií a tiež základný software pre tvorbu štítkov. Vylepšený model TM-C3400 naďalej poskytuje trvanlivé výsledky na širokej škále médií o šírkach v rozsahu od 30 do 112 mm. Tlačiareň nájde ideálne uplatnenie v oblastiach, kde je dôležitá správna identifikácia štítkov, ako je tomu napríklad pri tlači identifikačných náramkov alebo popisných etikiet u liečiv, kde môže model TM-C3400 prostredníctvom farebnej tlače pomôcť uľahčiť presné rozpoznanie štítkov. Vďaka možnosti tlače na základe aktuálnych potrieb užívateľov môže táto tlačiareň priniesť tiež finančné úspory, pretože odpadá potreba tlače štítkov do zásoby, čo so sebou spravidla prináša nutnosť evidencie skladových zásob, plytvanie a zbytočné náklady.

Vďaka vysokej rýchlosti tlače dosahujúcej až 92 mm/s a integrovanej automatickej rezačke je model TM-C3400 ideálne vhodný do náročných prevádzok. Chybnej tlači pomáha predchádzať technológia automatickej kontroly trysiek Epson (AID), ktorá dokáže identifikovať zanesené trysky alebo chybné pixely v čiarových kódoch a dokáže tento problém odstrániť.

Model TM-C3400 sa dá ovládať z jeho prednej časti, čo uľahčuje inštaláciu a umožňuje umiestenie pod pracovnými stolmi za účelom úspory miesta na predajnom pulte či na prepážke. Vzhľadom k tomu, že tlačiareň sa dá ovládať a programovať prostredníctvom softwarových aplikácií, je jej integrácia do existujúceho prostredia veľmi jednoduchá. Užívateľom je k dispozícii tiež verzia tlačiarne TM-C3400 vybavená základným softwarom pre tvorbu štítkov.

Tlačiareň TM-C3400 je už v predaji a jej doporučená cena bola stanovená na 1.169,- Eur s DPH

Vlastnosti
   Tlač vlastných štítkov, vstupeniek a identifikačných náramkov na základe aktuálnych potrieb užívateľa
   Ekonomický režim pre menšie objemy tlače
   Kompatibilný s matnými aj lesklými médiami v šírke od 30 do 112 mm
   Výtlačky sú odolné voči rozmazaniu, blednutiu a väčšine tekutín
   Rýchlosť tlače: až 92 mm/s
   Automatická kontrola trysiek (AID)
   Ovládanie z prednej časti tlačiarne
   Ovládanie a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácii
   K dispozícii tiež vo verzii so základným softwarom pre tvorbu štítkov

Zdroj TS: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo