HP Ink Tank wireless 415 umožní vytlačiť až 8 000 farebných a 15 000 čiernobielych strán.

HP predstavilo nový prírastok do rodiny obľúbených atramentových tlačiarní. Model HP Ink Tank Wireless 415 bol navrhnutý špeciálne pre domácnosti a malé firmy, ktorým vďaka svojmu vysokokapacitnému systému atramentových zásobníkov umožní vytlačiť až 8 000 farebných a 15 000 čiernobielych strán pri minimálnej cene za stranu.

Tlačiareň HP Ink Tank Wireless 415

Hoci je táto tlačiareň cenovo dostupná, neubralo HP nič na jej kvalite. Dokáže tlačiť sýty, tmavý, ostrý text a fotografie bez okrajov odolné proti vyblednutiu. Malé firmy, ktoré potrebujú tlačiť dokumenty, marketingové materiály alebo fotografie v čo najvyššej kvalite priamo vo svojich domácnostiach či kanceláriách, nebudú touto novinkou sklamané.

Pri cene 9,90 eura za XL fľaštičku s čiernym atramentom a 8,90 eura za fľaštičky s farebným atramentom môžu používatelia tlačiť jednu čiernobielu stranu už od 0,165 centu a farebnú od 0,5 centu.

HP Ink Tank Wireless 415
Ďalšou zásadnou výhodou novej tlačiarne pre domácnosti a kancelárie, v ktorých je dôležitá úspora priestoru, sú jej kompaktné rozmery a jednoduché použitie aj údržba bez zbytočného plytvania materiálom a neporiadku.

Atramentové zásobníky možno ľahko a bez rozliatia doplniť pomocou originálnych atramentov HP z uzatvárateľných fľaštičiek, a keďže sú priehľadné, používateľ vždy vie, koľko atramentu v tlačiarni ešte zostáva.

HP Ink Tank Wireless 415
Súčasná kancelária, či už je priamo doma, v zdieľanom priestore alebo súčasťou medzinárodnej siete, spolieha na bezdrôtové pripojenie. HP Ink Tank Wireless 415 preto umožňuje jednoduchú tlač a skenovanie priamo z chytrého telefónu alebo tabletu.

Stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu HP Smart App. Tá umožňuje aj jednoduchú tlač fotografií zo sociálnych sietí alebo cloudu, skenovania a zdieľania na email alebo cloud prakticky odkiaľkoľvek a tiež objednanie náhradného atramentu stlačením jediného tlačidla.

HP Ink Tank Wireless 415

Technické informácie

Atramentová multifunkčná tlačiareň, A4
 Farebná tlač, kopírovanie, skenovanie
 Rýchlosť tlače (čiernobiela) – až 8 str./min
 Rýchlosť tlače (farebná) – až 6 str./min
 Pripojenie – USB 2.0, WiFi
 HP Smart Print, AirPrint

Cena a dostupnosť

  • Odporúčaná maloobchodná cena tlačiarne HP Ink Tank Wireless 415 začína na 149 € bez DPH a dostupná je na Slovensku už teraz.
  • HP k tejto tlačiarni ponúka možnosť predĺženia servisu na 3 roky po registrácii produktu.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokFotograf Tomáš Hulík získal významné ocenenie v kategórii Divoká príroda
Nasledujúci článokPhoto Studio X využíva umelú inteligenciu