Muller-Martini

Müller Martini prezentuje na výstave IFRA Expo 2012 pod mottom „Fit for difference“ svoj inovatívny vkladací systém FlexLiner v kombinácii s novým balíkovacím systémom FlexPack. V live – živých predstaveniach sa producenti novín a mailingu dozvedia, ako sa vďaka novému marketingu príloh a atraktívnej tvorbe produktov dokážu odlíšiť.

„Vkladací systém FlexLiner v kombinácii s novým systémom tvorby balíkov FlexPack“ od spoločnosti Müller Martini prvýkrát predstavený na veľtrhu DRUPA 2012 ako svetová premiéra, vyvolal v odbornom publiku veľký záujem. Na tohtoročnom veľtrhu IFRA Expo na stánku Müller Martini č. 440 v hale 8 bude znova magnetom pre verejnosť.

Odlišovanie sa vďaka FlexAd

Linka FlexLiner – presvedčuje svojim revolučným konceptom selektívneho prísunu hlavných produktov. Systém linky ponúka novinovým a mailingovým producentom úplne prostredníctvom nových ideí pre pridanú hodnotu / Added Value / nové príležitosti, ako sa odlíšiť a vyzdvihnúť nad konkurenciu. Inovatívne možnosti konceptu FlexAd pre pridanú hodnotu v oblasti expedície tlače budú spolu s ďalšími premiérami predvedené na veľtržnom stánku vo Frankfurte. Linka FlexLiner okrem toho ponúka najlepší pomer ceny a výkonu v strednom segmente tejto produkcie.Taktovacia a produkčná rýchlosť až do 30 000 taktov za hodinu robí z linky FlexLiner ideálny vkladací systém pre malé až stredne veľké podniky nielen s produkciou novinovej a mailingovej tlače, ale aj pre producentov vestníkov a mailingu s vysokými nákladmi dennej produkcie.

Nový balíkovací systém FlexPack

Nový balíkovací systém FlexPack, ktorý bude podobne prezentovaný na veľtrhu IFRA Expo sa vyznačuje optimálnym využitím priestoru a prvotriednou kvalitou balíkov. Jeho prednosti a sila sa ukážu predovšetkým pri spracovávaní regionalizovaných produktov s mnohopočetnými prílohami.

Všetky procesy spracovávania ako stohovanie, prívody ambaláže, personalizácia a popis ambaláže, potlač krycieho listu a ovíjanie balíka sú zlúčené do jedného kompaktného zariadenia. Balíkovací systém FlexPack može byť ideálne kombinovaný s vkladacími systémami FlexLiner alebo ProLiner od Müller Martini.

Flexibilný koncept expedičnej linky

Pre prípravu zákazníkov na trhy zajtrajška, informuje spoločnosť Müller Martini na veľtrhu IFRA Expo aj o svojom jedinečnom koncepte expedičnej linky. Táto prostredníctvom svojich inteligentných procesných riešení ako šitie a orez zvyšuje celkovú pridanú hodnotu produktov. Tu je možné nájsť aj napríklad integráciou šicej linky V1 k zušľachteniu príloh prostredníctvom falcovania a šitia vrátane obálky s leskom alebo dodatočne prišitých príloh úplne nové zdroje príjmov pre producentov. Takisto je tu témou aj rozpínajúci sa trhový segment digitálnej tlače – hlavne výroby digitálne potláčaných novín, ktorá bude takisto veľkou témou na našom prezentačnom stánku. Odborníci Müller Martini Vám radi poskytnú informácie o dnešných možnostiach a v diskusiách sa budú návštevníkom venovať k téme možných obchodných modelov.

Mit MMServices optimalizujú expedičné linky

Práve v dnešnom období núti mnohé podniky enormný cenový tlak riešiť namiesto nových investícií spôsoby ako sa aj s jestvujúcimi, súčasnými produkčnými zariadeniami zlepšiť a to prostredníctvom zníženia nákladov. Müller Martini na podujatí IFRA Expo ukáže, ako si zákazníci dokážu prostredníctvom siedmych Modulov z rozsiahleho portfólia servisných produktov MMServices zvýšiť a optimalizovať výnosnosť a efektivitu svojich terajších expedičných liniek.

Experti na expedičné linky Vás na stánku 440 v Hale 8 poinformujú pri osobnom rozhovore, ako si dokážete systémami Müller Martini zvýšiť tvorbu pridanej hodnoty Vašich novinových produktov.

Zdroj TS: Müller Martini

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo