Nová POS tlačiareň TM-T88VII, ktorá stavia na úspechu predchádzajúcich modelov.

Spoločnosť Epson Europe, najväčší výrobca POS tlačiarní účteniek, uviedla na trh najnovšiu generáciu superrýchlych POS tlačiarní účteniek radu T88.

TM-T88VII – rýchla a ekologický efektívna tlačiareň účteniek pre maloobchod a pohostinstvá

Nová TM-T88VII je vlajkovou loďou spoločnosti Epson medzi POS tlačiarňami účteniek a ponúka aktuálne najrýchlejšiu tlač na trhu – až 500 mm/s.

Táto nová POS tlačiareň má mnoho ekologických predností – šetrí papier vďaka úzkym okrajom tlače, má nízku spotrebu energie a zníženú hlučnosť. Tlačiareň je tiež kompatibilná s ekologicky šetrným termálnym papierom bez obsahu fenolu.

K ďalším prednostiam patria viacjazyčné funkcie, nové kontrolky LED a automatická bezdrôtová tlač prehľadov s údajmi o chybách. Tlačiareň je vybavená oceňovanou a nanajvýš spoľahlivou tlačovou hlavou Epson, ktorá vydrží 20 miliónov riadkov alebo 200 kilometrov tlače a jej stredná doba medzi poruchami je 360 000 hodín.

Epson TM-T88VII
Tlačiareň Epson TM-T88VII sa dodáva v čiernej aj bielej farbe.

Robert Matuška, Business Account Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK

„Naša nová tlačiareň účteniek TM-T88VII, ktorá stavia na úspechu radu T88, je ideálna pre rušné maloobchody a pohostinstvá v celom regióne EMEAR – pre podniky s mnohými predajnými pultami a vysokými nárokmi na výkon a spoľahlivosť pri tlači účteniek. Uľahčili sme zákazníkom modernizáciu tlače účteniek, aby mohli využiť nové vylepšenia, ktoré ponúkame. Tlačiareň TM-T88VII je špičková, vysoko výkonná a ekologická tlačiareň, ktorá je navrhnutá na rýchlu a spoľahlivú tlač účteniek v najnáročnejšom prostredí maloobchodu a pohostinstva.“

Tlačiareň TM-T88VII je plne kompatibilná so softvérom tlačiarní T88V a T88VI a využíva rovnaký inštalačný priestor ako predchádzajúce modely, takže je možné na ňu rýchlo prejsť bez dodatočných nákladov, prevádzkových prestojov alebo nutnosti meniť usporiadanie či priestorové nároky na predajných pultoch.

Tlačiareň Epson TM-T88VII sa dodáva v čiernej aj bielej farbe a má nový dizajn horného krytu. Možno ju dynamicky zdieľať medzi terminálmi PC-POS, mobilnými zariadeniami a cloudom.
Vďaka zabudovanému Ethernetu a USB, sériovému pripojeniu, napájanému USB a Wi-Fi  sa dokáže flexibilne prepojiť takmer s ktorýmkoľvek systémom.
Uľahčuje tiež tlač z webových aplikácií vďaka technológii ePOS-Print® od spoločnosti Epson a funkcii Server Direct Print na priamu tlač z webu.

Nová tlačiareň TM-T88VII bude k dispozícii v celom regióne EMEAR od 1. októbra 2021.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo