Epson sublimačná tlačiareň - ukážky produkcie

Spoločnosť Epson predstavuje dve nové sublimačné tlačiarne, s ktorými môžu užívatelia spoľahlivo a výhodne vyrábať textílie a reklamné predmety vysokej kvality. Dodávka tlačiarne SC-F7200 a SC-F6200 obsahuje záruku a servisnú podporu, takže výrobcovia textilu, fotografické štúdiá a spoločnosti vyrábajúce reklamné produkty môžu s istotou využívať vysoko kvalitnú tlač spoločnosti Epson.

Tlačiarne SC-F7200 a SC-F6200

Tieto nové modely rozširujú rad sublimačných tlačiarní spoločnosti Epson a ponúkajú zákazníkom príležitosť rozšíriť výrobné možnosti. Obidva modely, SC-F7200 i SC-F6200, dokážu potlačiť textílie ako napr. oblečenie, športové oblečenie alebo domáci textil vo vysokej kvalite. Tlačiareň SC-F6200 ponúka navyše aj možnosť kvalitnej sublimácie na rad pevných substrátov. Spoločnosti vyrábajúce reklamné predmety ocenia sublimačnú tlač na tovar, ako sú hrnčeky alebo kryty telefónov a tabletov.

Obe tlačiarne využívajú tlačovú hlavu Epson PrecisionCore TFP, ktorá zaisťuje presné výtlačky s vynikajúcimi farbami a ostrosťou. Hlava pracuje s atramentovou sadou UltraChrome DS, čo užívateľom prinesie tie najlepšie výsledky. Nový čierny atrament HDK bol vytvorený predovšetkým pre textilnú tlač, aby vytváral hlbokú, neutrálne čiernu a sýte tiene. Užívatelia tlačiaci na pevné podklady využijú štandardný čierny atrament, pretože vytvára plynulé prechody, ktoré sa perfektne hodia na vytváranie reklamných predmetov.

Zákazníci využívajúci sublimačnú tlač, ktorí si zakúpia tieto produkty, budú môcť využiť kompletný tlačový set Epson. Hardvér, softvér, tlačová hlava, atrament aj sublimačné papiere boli vytvorené jedným výrobcom, ktorý zároveň poskytuje technickú podporu. Tým je zaistené bezchybné fungovanie. Tlačiarne sú štandardne vybavené softvérom Wasatch, čo znamená, že používatelia môžu začať tlačiť okamžite, bez ďalšej investície.

Poskytovanie prvotriedneho servisu a podpory zákazníkom spoločnosti Epson poskytuje väčšiu istotu. Oba produkty sa štandardne dodávajú s jednoročnou zárukou. Túto štandardnú záruku je možné rozšíriť pomocou služby Epson CoverPlus, napríklad pohyblivou jednoročnou zárukou Epson, vďaka ktorej si zákazníci môžu jednorázovo zaplatiť jeden rok rozšírenia záruky namiesto dlhodobej platby dopredu.

Oba modely navyše ponúkajú ďalšie spôsoby, ako znížiť náklady. Veľkokapacitné atramentové systémy znižujú náklady na tlač a pri použití originálneho atramentu spoločnosti Epson nie je potrebné časté čistenie a výmena tlačovej hlavy, čo obmedzuje prípadné výpadky prevádzky. Likvidácia odpadového atramentu je teraz jednoduchšia a cenovo výhodnejšia, pretože súčasťou oboch tlačiarní je teraz dvojlitrová fľaša na odpad. Oba produkty sú tiež k dispozícii s Print & Save programom Epson, ktorý umožňuje lepšiu kontrolu rozpočtu a pomáha znižovať skladové zásoby.

Hlavné vlastnosti:


O spoločnosti Epson
Spoločnosť Epson je popredný svetový dodávateľ inovatívnych riešení pre kancelárie, domácnosti, obchodné podniky a priemyslové prevádzky, ktoré sa snažia neustále prekonávať očakávania svojich zákazníkov. Ponúka široký sortiment produktov od atramentových tlačiarní, tlačových systémov a projektorov 3LCD až po priemyselné roboty, inteligentné okuliare a snímacie systémy a využíva originálne kompaktné, úsporné a vysoko presné technológie.

O spoločnosti Epson Europe
Spoločnosť Epson Europe B.V. so sídlom v Amsterdame predstavuje strategické riadiace centrum pre Európu, Blízky východ, Rusko a Afriku.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo