Laserový kino projektor NEC NC603L.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe oznamuje uvedenie nového digitálneho kino projektora NEC NC603L. Tento kompaktný model projektora je najtichším kino projektorom so svietivosťou 6 000 lúmenov na trhu s hlučnosťou nižšou ako 39 dB.

Kino projektor NEC NC603L

NEC NC603L je vybavený laserom najnovšej generácie pre najvyššiu účinnosť s takmer bezúdržbovou prevádzkou až 50 000 hodín a objektívmi vymeniteľnými s radom NEC NC1000C, čo z neho robí ideálnu voľbu pre dlhodobý výkon.

Projektor NC603L umožňuje flexibilnú inštaláciu a použitie, je možné ho inštalovať na stôl alebo na strop a široký zoom posun objektívu umožňuje flexibilné umiestnenie. Okrem toho je možné úroveň jasu pre 3D/2D nastaviť v rozsahu 100 až 30 %. Vďaka týmto kľúčovým prednostiam je nový model ideálnym riešením pre malé premietacie kabíny alebo dokonca mobilné kiná bez premietacej kabíny.

Veľmi tichý laserový projektor NEC NC603L je laserovou alternatívou k digitálnemu kino projektoru NC1000C: poskytuje jas 6 000 lúmenov a je vybavený najnovšou technológiou generácie laserov s najvyššou účinnosťou, čo vedie k nízkej spotrebe energie iba 0,89 kW.
Jeho utesnený optický motor a utesnený laserový zdroj svetla minimalizujú vnikanie prachu a zaisťujú stály projekčný výkon až 50 000 prevádzkových hodín. Výsledkom sú výrazne nižšie celkové náklady na vlastníctvo produktu (TCO). Okrem toho je k dispozícii aj možnosť zabudovania mediálneho servera Dolby IMS3000.

Nový laserový projektor NEC NC603L bude k dispozícii od konca novembra 2023. Viac informácií o novom modeli nájdete na web. stránkach produktu.
Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo