LCD 65" Dual Collaboration Room System.

Spoločnosť Sharp/NEC uviedla na trh nové All-in-One riešenie 55“ a 65“ LCD obrazoviek Du-Co Room System.

Priestorový systém s dvoma obrazovkami pre kreatívne a interaktívne hybridné stretnutia!

Užívatelia už nemusia robiť kompromisy medzi dizajnom a funkčnosťou pri práci s interaktívnymi a neinteraktívnymi displejmi vo variante s dvoma obrazovkami. S 65″ priestorovým systémom NEC Du-Co používatelia profitujú nielen z vizuálne príjemného riešenia, ale aj z lepšej použiteľnosti.

55″ alebo 65″ priestorový systém NEC s dvoma obrazovkami kombinuje dva displeje, interaktívne NEC MultiSync® M651 IGB a rovnako navrhnutý neinteraktívny nedotykový displej MultiSync® M651 IGB do komplexného užívateľsky prívetivého systému.

Du-Co Room System
Priestorový systém duálnych obrazoviek pre kreatívne a interaktívne hybridné stretnutia

Ideálne sa hodí ako priestor na stretnutia a spoluprácu, či už na osobné stretnutia tímu alebo na hybridné stretnutia. Vďaka elegantnému a vkusnému dizajnu sa toto zobrazovacie riešenie bez problémov hodí do moderných kancelárskych priestorov.

Vďaka dotykovej obrazovke InGlass™ ponúka systém najlepší zážitok vo svojej triede, ktorý sa rovná písaniu perom na papier. Zobrazovacie riešenie optimalizované pre priestorové videokonferencie umožňuje kreatívne procesy pri hybridných stretnutiach s podporou softvéru, ako je Microsoft Teams alebo Zoom.

LCD 65" Dual Collaboration Room System

Identický design NEC Du-Co medzi interaktívnym a nedotykovým displejom = M651/551 IGB + M651/551 IGB nedotykový displej.

Čo myslíme pod pojmom identický design?

  • Rovnaké rozmery!
  • Rovnaká veľkosť rámu!
  • Rovnaké antireflexné sklo!
  • Rovnaká kvalita obrazu!

Voliteľné príslušenstvo:

Intel® OPS Slot-In PC, reproduktory SP-RM3a, aktívny soundbar SP-ASCM-IQ2 s kamerou, pojazdné stojany, univerzálne montážne súpravy na stenu a iné.

Výhody:

  • Kombinácia interaktívneho a neinteraktívneho displeja s rovnakým elegantným a vkusným dizajnom, rámčeky oboch displejov do seba presne zapadajú, nedochádza k nepresnostiam medzi dotykovými a nedotykovými plochami ako u konkurenčných produktov!
  • Bez ohľadu na to, či používate prst alebo pero, dotyková technológia InGlass™ poskytuje bezproblémový interaktívny dotykový výkon vrátane potlačenia systému Windows Ink a dlane.
  • Oba displeje sú vybavené technológiou pripojenia Open Modular Intelligence (OMI) spoločnosti NEC – vyberte si prispôsobiteľný výpočtový výkon s doskou Raspberry Pi Compute Module 4 alebo výkonnejšie dosky Intel® Smart Display Modules (Intel® SDM) pre riešenia šité na mieru.
  • Pripravený pracovať v kritických podmienkach 24 hodín denne, 7 dní v týždni – starostlivý výber priemyselných komponentov a dôkladný dizajn zameraný na náročné podmienky.
  • Bezplatná verzia nového softvéru FlatFrog Board na zvýšenie efektívnosti vašich stretnutí.

Odkaz na produktový list 65″ systému Du-Co spoločnosti NEC
Podrobné technické informácie o systéme NEC 65″ Du-Co Room System

Dostupnosť a distribúcia výrobku

Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov CZ/SK Sharp/NEC:
AT Computer, eDsystem CZ i SK, SWS, Impromat a Nowatron Elektronik.

Hlavným distribútorom pre SK je spoločnosť eDsystem SK – https://www.edsystem.sk/

3 roky záruka výrobcu

Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokEpson predstavuje dve nové sublimačné tlačiarne SureColor na potlač textilu
Nasledujúci článokKoenig & Bauer otvára nové obchodné oblasti s digitálnymi ponukami