Váš monitor alebo projekčné zariadenie môže byť označené vašim logom alebo značkou.

Laserové značenie je skvelým riešením na označovanie výrobkov rôznymi informáciami. Laserové gravírovanie je odolné, vydrží a je odolné voči opotrebovaniu, ultrafialovému žiareniu, teplu, chladu a chemikáliám. Laserové značenie produktov je bezkontaktný, extrémne presný a čistý spôsob.

Zobrazte svoju značku a označte svoj majetok!

Sharp/NEC ponúka niečo navyše – pre ešte väčšiu úžitkovú hodnotu výrobkov a ochranu vašich aktív.

Laser branding
Gravírovanie laserom.

Vďaka laserovej gravírovacej službe, ktorá je plne prispôsobená vašim požiadavkám, je Váš značkový monitor alebo projekčné zariadenie ešte pred vybalením z krabice označené vašim logom alebo značkou a vzťahuje sa naňho plná záruka výrobcu. Značenie je odolné voči neoprávnenej manipulácii, ktorá pomáha chrániť vaše investície, a zároveň zobrazuje logo vašej značky alebo iné údaje o označovaní, ktoré sa objavia na vašich produktoch / výrobkoch podľa vášho návrhu a dodaných špecifikácií.

Tento spôsob identifikácie je obzvlášť vhodný pre veľké korporácie, do výrobných procesov, pre školstvo, múzeá, štátnu správu a spoločnosti poskytujúce výpožičky a prenájom týchto výrobkov.

Technické parametre:

  • Maximálna veľkosť loga: 100 x 100 mm
  • Logo musí byť doručené vo formáte EPS
  • Farby nie sú možné

Video prezentácia služby
Podrobné technické informácie o označovaní produktu laserovým gravírovaním nájdete tu.

Dostupnosť a distribúcia produktov a služieb

Produkty spoločnosti Sharp/NEC sú k dispozícii v predajnej sieti EÚ/CZ/SK. Produkty a služby spoločnosti Sharp/NEC môžete kúpiť v sieti CZ/SK Sharp/NEC distribútorov alebo dílerov: AT Computer, eDsystem CZ i SK, SWS, Impromat a Nowatron Elektronik. Hlavným distribútorom pre Slovensko je spoločnosť eDsystem SK – https://www.edsystem.sk/

Servis produktov Sharp/NEC zabezpečuje spoločnosť

IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. so sídlom Třida Tomáše Bati 5267, 760 01 Zlín
ČR  Tel.: +420 800 166 366
SR  Tel.: +421 948 657 147

Trojročná záruka štandardom

Sharp/NEC po­sky­tu­je štandardne trojročnú záruku, je možne prikúpiť navyše rozšírenú záruku až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka naj­vyš­šiu bez­peč­nosť in­ves­tí­cie a veľmi nízke cel­ko­vé ná­kla­dy na vlast­níc­tvo produktov.
Na základe akcie do marca 2023, poskytne výrobca na vybrané projektory predĺženú bezplatnú záruku až do 5 rokov. Podmienkou je registrácia produktu. Podmienky akcie nájdete tu.

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo