Nové modely sú navrhnuté tak, aby poskytovali prednášajúcim komfort pri prezentáciách.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe oznámila dva nové modely svojho inovatívneho radu veľkoformátových displejov C, ktoré kombinujú rozlíšenie UHD, vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť.

Nové modely radu C s kompletnou sadou kancelárskych funkcií.

Séria C displejov sa stala obľúbenou pre širokú škálu aplikácií, od obchodných prezentácií až po digitálne signage. V rámci svojho záväzku k neustálemu zlepšovaniu vykonala spoločnosť Sharp / NEC rozsiahlu spätnú väzbu s cieľom identifikovať ďalšie vylepšenia svojho produktového radu. Výsledkom je 75″ model NEC MultiSync® C750Q a 86″ model NEC MultiSync® C860Q.

Oba displeje sú k dispozícii od začiatku novembra a poskytujú zobrazenie „pixel-free“ a vstavané kancelárske funkcie.
Poskytujú tiež pripravenosť na budúce upgrade vďaka platforme NEC Open Modular Intelligence (OMI), ktorá užívateľom umožňuje kedykoľvek zvýšiť výkon displejov bezproblémovou integráciou radu NEC OPS Slot-in PC alebo signálových rozhraní.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré sú k dispozícii na oboch displejoch, patria:

  • Profesionálna úroveň Haze – matný displej, ktorý zabezpečuje výbornú viditeľnosť bez rušivých odleskov
  • Jas 350 cd / m2 pre dokonalú kvalitu zobrazenia vo všetkých prostrediach a pri všetkých úrovniach osvetlenia
  • Vstavané kancelárske funkcie vrátane rýchleho prebudenia pri pripojení vstupu, pre efektívnejšie stretnutia
  • Pripojenie a spracovanie signálu s ohľadom na budúcnosť (OMI), vrátane mnohých vstupov s natívnym rozlíšením UHD s obnovovacou frekvenciou 60 Hz, DisplayPortom a HDMI. Samozrejmosťou je automatické zvýšenie nenativního rozlíšenia do rozlíšenia UHD pri ostatných vstupy.
  • Efektívna správa zariadení, ktorá šetrí námahu prevádzkovateľov tým, že im umožňuje pripojiť každé zariadenie z centralizovaného miesta prostredníctvom softvérového nástroja NaViSet Administrator 2.
SHARP/NEC C750Q_C860Q
Nové displeje C750Q a C860Q produktového radu C.

Rovnako ako všetky produkty spoľahlivého radu displejov NEC MultiSync® sú aj nové modely navrhnuté tak, aby poskytovali prednášajúcim maximálnu istotu a komfort pri prezentáciách. Retail, pohostinstvá, cestovný ruch a verejná správa môžu vďaka UHD rozlíšeniu s výhodou využiť veľkosť pracovnej plochy pre svoje oznámenia a informácie.
Oba displeje majú tenké rámčeky a moderný vzhľad, ktorý dopĺňa najmodernejšiu architektúru a ľahko sa začlení do interiéru.

Martin Lienau, produktový manažér pre veľkoformátové displeje v spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe

„Od začiatku pandémie si čoraz viac podnikov uvedomuje dôležitosť videokonferencií v rozlíšení UHD, ktoré sa vyznačujú ostrým obrazom a výbornou čitateľnosťou v rozmanitých svetelných podmienkach. Nové displeje C750Q a C860Q sme navrhli tak, aby sme zohľadnili spätnú väzbu používateľov a urobili rad C ešte viac dostupnejším než kedykoľvek predtým.“

Vďaka špičkovému výkonu, rozsiahlej sade funkcií a budúcej konektivite predstavujú nové displeje dokonalú kombináciu ceny a výkonu pre rad aplikácií v rôznych odvetviach.

Ďalšie informácie o displejoch NEC MultiSync® C750Q a C860Q alebo o ostatných veľkoformátových displejoch nájdete na web stránkach výrobcu.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo