Sharp/NEC ISE 2024.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe bude vystavovať na veľtrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2024, ktorý sa koná od 30. januára do 2. februára na barcelonskom výstavisku Fira v Španielsku, kde sa návštevníci dozvedia o budúcnosti AV a Digital Signage technológií.

Pod heslom „Smerom k zajtrajšku“ spoločnosť Sharp/NEC demonštruje svoj trvalý záväzok k vzájomne prepojeným pilierom kvality, služieb a udržateľnosti. Vystavené nové produkty budú dôkazom úspechu spoločného podniku, ktorý využíva odborné znalosti spoločností Sharp aj NEC na poskytovanie riešení, ktoré spĺňajú potreby užívateľov dnes aj v budúcnosti.

Naše produktové portfólio na veľtrhu ISE 2024 zahŕňa najnovšie vizuálne riešenia a technológie pre stretnutia a spoluprácu v hybridných pracovných postupoch, dopravný a maloobchodný signage, vyššie vzdelávanie a voľný čas, riadenie a kontrolu v monitorovacích centrách a riadiacich miestnostiach. Medzi najdôležitejšie produkty v stánku E500 v hale 3 budú patriť:

• Úplne nová séria veľkoformátových displejov ME2 rieši súčasné výzvy na pracovisku s najlepším pomerom cena/výkon vo svojej triede.
• Inovatívny vývoj, ktorého výsledkom je výrazne nižšia spotreba energie, ako je vidieť na najnovšej generácii produktového radu dvLED.
• Všestranný rad displejov na spoluprácu s funkciami, ktoré sú už z výroby zamerané na pokročilých užívateľov, firemné a vzdelávacie scenáre.
• Nové modely projektorov dopĺňajú náš sortiment všestranných laserových projektorov NEC radu P, PA a PX, ktoré demonštrujú pôsobivú flexibilitu pri inštaláciách vo veľkých priestoroch.
• Cenovo dostupný signage: prelomový pokrok smerom k efektívnym a udržateľným technológiám s novými displejmi ePaper.

Tešíme sa na stretnutie s vami v Barcelone!
Pre viac informácii navštívte našu špecializovanú webovú stránku webovú stránku ISE 2024.

|O spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH|
Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH je popredným svetovým poskytovateľom profesionálnych a komerčných vizuálnych technológií a riešení digitálnej reklamy, ktorý je spoločným vlastníctvom spoločností Sharp Corporation a NEC Corporation. Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions ponúka jedno z najširších portfólií vizuálnych riešení v odvetví, inovatívne LCD displeje, lampové a laserové projektory, dvLED, technológie 8K a 5G, riešenia pre spoluprácu, kalibračné nástroje, IoT a analytiku založenú na umelej inteligencii.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions je dôveryhodné meno a poskytovateľ komplexných riešení so silnými väzbami na priemyselných partnerov s povesťou kvality, spoľahlivosti a špičkovej zákazníckej podpory s radom profesionálnych služieb. Organizácia pôsobí na rôznych trhoch a jej odborné znalosti zahŕňajú maloobchod, podnikanie, vzdelávanie, zábavu, dopravu, energetiku, verejné služby a ďalšie.

Zdroj TS: Sharp NEC Display Solutions

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo