Nové displeje ponúknu vysokú flexibilitu, ktorá je kombinovaná s prémiovou kvalitou obrazu a veľkou pracovnou plochou.

NEC Display Solutions Europe predstavila rad displejov vhodných do video stien, ktoré poskytujú úžasný zážitok zo sledovania v širokej škále odvetví a aplikácií. 10 nových modelov poskytuje dostatočný rozsah pre použitie v oblasti retailu, DooH, doprave, dispečingoch, signage riešeniach a miestach pre voľný čas.

Nová séria NEC UN

Séria je navrhnutá tak, aby splnila túto požiadavku pre väčšinu sektorov. Nové produkty vhodné pre video steny sú k dispozícii v 10 rôznych modeloch, čo užívateľom uľahčí vyhľadávanie ideálneho modelu pre danú aplikáciu a použitie.
Každý z produktov v aktualizovanej ponuke disponuje vysokou obrazovou kvalitou vďaka možnosti presnej kalibrácie a unikátnemu integrovanému systému SpectraView ™ engine, ktorý používateľom umožňuje vykonávať jemné úpravy a zjednotenie jednotlivých panelov, ktoré sú použité v jednej video stene.

NEC UN series display
Kvalita obrazu tak bude vždy zodpovedať referenčnému nastaveniu, eventuálne individuálnym požiadavkám zákazníka. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia jasu, kontrastu, homogenity pracovnej plochy a farebného podania jednotlivých panelov, čo zaistí kvalitatívne rovnaké obrazové nastavenia na celej stene.
Funkcia SpectraView ™ tiež významne urýchľuje a uľahčuje inštaláciu celej steny, čo zaručuje integrátorom nízke náklady na inštaláciu.

Séria UN poskytuje najvyššiu čitateľnosť vo svojej triede, a to aj za jasných podmienok, s jasom až do 700 cd / m2 a pokročilým filtrom, ktorý eliminuje nežiaduce odrazy. Bezrámiková technológia potom minimalizuje rušivé prerušenia pracovnej plochy medzi jednotlivými obrazovkami.
Každý model bol špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal celý rad užívateľských priorít, od nízkych prevádzkových nákladov, dlhú životnosť pri použití v kritických aplikáciách až po najživšiu reprodukciu farieb pri použití v reklame a zábavnom priemysle.

Dostupnosť a záruka

Prvé dva modely nové UN série, NEC UN462A a NEC UN462VA budú k dispozícii v priebehu mesiaca február. Ďalšie modely prídu na trh postupne neskôr.
NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tieto displeje záruku 3 roky, systémom door – to – door.

Slávnostné predvedenie nového produktového radu prebehne počas výstavy ISE 2019, ktorá sa koná od 5. do 8. februára v Amsterdame (stánok NEC, Hala 5 – R20, Amsterdam RAI).

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNová generácia flatbed tlačiarní Océ Arizona 1300
Nasledujúci článokSpoločnosť Ricoh oslavuje 83. narodeniny