Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP Inc. pre český a slovenský trh a Pavel Machovský, channel manažér HP Inc. český a slovenský trh.

Bratislava, 9. decembra 2016 – Spoločnosť HP Inc. sa poďakovala svojim obchodným partnerom na Slovensku za spoluprácu v roku 2016. Predstavitelia spoločnosti zároveň ocenili tých najvýznamnejších na slávnostnom podujatí v moderných industriálnych priestoroch Design Factory v Bratislave. Prestížne certifikáty najlepším partnerom odovzdala osobne Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP Inc. pre český a slovenský trh, spolu s channel manažérom Pavlom Machovským.

hp_2016_top_partneri_sk
Na fotografii sú zľava: Peter Rakovan – Pergamon, Pavol Sebestyén – NAY, Peter Kucer – eD‘ system Slovakia, Erika Lindauerová – HP, Peter Hromec – AutoCont SK, Marián Goga – Softline Services, Pavel Machovský – HP.

„Teší ma, že sme v prvom roku pôsobenia spoločnosti pod novou entitou, HP Inc., obhájili tradične silnú pozíciu značky na slovenskom trhu. Vážime si dôveru zákazníkov k našim produktom a službám, zároveň je to však pre nás záväzok do ďalšej práce. Veľké poďakovanie patrí aj našim obchodným partnerom. Bez ich profesionálnej práce by sme nemohli prinášať zážitky so špičkovými technológiami tak širokému okruhu fanúšikov,“ povedala Erika Lindauerová.

Prehľad ocenených obchodných partnerov HP za rok 2016

 • Najväčší distribútor HP v predaji Computing & Printing produktov:
  eD‘ systemSlovakia, s.r.o.
 • Najväčší retail partner HP:
  NAY a.s.
 • Retail partner HP s najväčším medziročným nárastom predaja hardwarových produktov:
  EURONICS SK a.s.
 • Najväčší komerčný partner HP v predaji hardwarových produktov:
  AutoCont SK a.s.
 • Komerčný partner HP s najväčším medziročným nárastom predaja hardwarových produktov:
  SOFTLINE SERVICES, a. s.
 • Najväčší partner HP v predaji spotrebného materiálu:
  PERGAMON spol. s r.o.

O spoločnosti HP Inc.
Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvára zážitky, ktoré ohromujú. Viac informácií o HP Inc. nájdete na http://www.hp.com.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo