EpiqVision Ultra EH-LS800B ponúka kombináciu vysokého jasu a vynikajúcej kvality.

Spoločnosť Epson predstavila šesť nových projektorov pre domáce kino, ktoré sú ideálnou voľbou pre fanúšikov filmov, športu a hráčov túžiacich po pôsobivom zážitku z veľkej projekčnej plochy. Od základných projektorov s technológiou WXGA a novým elegantným dizajnom, cez dostupné projektory s rozlíšením 4K PRO-UHD so vstavanou funkciou Android TV, až po najnovší projektor Epson EpiqVision Ultra s rozlíšením 4K-PRO UHD a laserovým zdrojom svetla.

EpiqVision Ultra EH-LS800B a EH-LS800W

Tieto modely sú prvé projektory Epson so super ultra krátkou projekčnou vzdialenosťou umožňujúcou ešte bližšie umiestnenie k stene. Tieto projektory sú k dispozícii v čiernej aj bielej farbe a ponúkajú skvelú kombináciu vysokého jasu, vynikajúcej kvality obrazu a všestrannosti využitím technológie laserového zdroja svetla Epson. Vďaka ich umiestneniu blízko steny a rozlíšeniu 4K PRO-UHD ponúkajú čistý a ostrý obraz, navyše sa jednoducho používajú a nastavujú.

Sú skvelou alternatívou tradičnej televízie, hodia sa aj do tých najmenších obývacích izieb a ponúkajú flexibilnú veľkosť obrazu od 80 do 150 palcov so vzdialenosťou len 2,3 cm od steny. Sú ideálne na sledovanie seriálov, filmov a športových prenosov a taktiež ponúkajú nový herný port s rýchlosťou vstupnej odozvy nižšou ako 20 ms. Vstavaná funkcia Android TV ponúka streamovanie, prenos obsahu a smart ovládanie. Ohromujúce reproduktory BY YAMAHA poskytujú plný zvukový zážitok bez nutnosti použitia externých reproduktorov.

Epson_CO-W01
Epson_CO-W01

EH-TW6150 a EH-TW6250

Ďalšími novinkami sú tieto základné projektory s rozlíšením 4K PRO-UHD. Ponúkajú nový elegantný zakrivený dizajn za dostupnú cenu, takže si užívatelia môžu vďaka flexibilnému umiestneniu prostredníctvom zvislého posunu objektívu vychutnať najnovšie filmy, športové udalosti a hry kdekoľvek vo svojom dome. Tieto projektory sú ideálne pre filmových fanatikov a hráčov hľadajúcich kvalitu obrazu s rozlíšením až 4K PRO-UHD.

Oba modely sú dokonalými hernými spoločníkmi so vstupnou odozvou pod 20 ms, čo zabezpečuje rýchly a responzívny zážitok z hry. Model EH-TW6250 je tiež vybavený funkciou Android TV na hladké streamovanie.

Epson Projectors
Epson Projectors.

CO-FH02 a CO-W01

Medzi novými modelmi sa nachádzajú aj dva viacúčelové základné projektory tvoriace nový „crossover“ rad pre nový trend flexibilnej práce z domu. Modely majú kompaktný dizajn, takže sa ľahšie prenášajú medzi miestnosťami a sú ideálne pre vzdelávacie, domáce či kancelárske prostredie. Vďaka jednoduchému a čistému novému dizajnu sa hodia do akéhokoľvek prostredia, takže nie je potrebné robiť kompromisy ohľadom veľkej a strhujúcej projekčnej plochy.

Epson_CO-FH02
Epson_CO-FH02

Model CO-W01 má rozlíšenie WXGA. Model CO-FH02 má rozlíšenie Full HD a je vybavený vstavanou funkciou Android TV, takže môžete priamo do projektora streamovať najnovšie filmy, seriály a iný obsah.

Či už hľadáte flexibilné, ľahko použiteľné riešenie, ktoré sa dá jednoducho prenášať medzi miestnosťami alebo vziať so sebou do kancelárie, či chcete posunúť svoj zážitok z hrania na novú strhujúcu úroveň alebo dokonca zvažujete nahradenie svojho televízora, Epson má pre vás riešenie, ktoré vyhovie akémukoľvek rozpočtu.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo