Europapier Slovensko vstupuje do predaja hygieny a hygienických potrieb.

Europapier Slovensko, veľkoobchod s papierom preberá obchodné aktíva spoločnosti Lynne SK, čím napĺňa svoj strategický cieľ diverzifikovať do príbuzných odvetví. Spoločnosť Europapier Slovensko, ktorá má ročný obrat prevyšujúci 23 miliónov EUR a je jednotkou na trhu v predaji papiera, urobila významný krok k vstupu do predaja hygieny a hygienických potrieb. Spoločnosť Lynne SK so svojim obratom presahujúcim 1.1 milióna EUR zabezpečí Europapieru Slovensko potrebné aktíva vrátane know how pre ďalší rast v tomto segmente.

Vstup do predaja hygieny a hygienických potrieb

Prevzatie obchodných aktív Lynne SK spoločnosťou Europapier Slovensko je súčasťou procesu rozširovania obchodných aktivít Europapier Group do oblasti predaja hygieny a hygienických potrieb na trhoch strednej a východnej Európy.

„Europapier Slovensko týmto krokom napĺňa svoju víziu byť silným a stabilným partnerom v predaji hygieny a hygienických potrieb. Cieľom je prevziať obchodný tím spoločnosti Lynne SK a vytvoriť samostatnú obchodnú divíziu v rámci našej spoločnosti, ktorá bude vedená súčasným majiteľom a riaditeľom spoločnosti Lynne SK, Adrianou Keszlerovou. Spájame know how obchodného tímu Lynne SK so stabilitou a zázemím nadnárodnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti veľkoobchodného predaja viac ako dvadsaťpäť rokov. Našou snahou je poskytovať zákazníkom nadštandardné služby prostredníctvom kvalitných produktov, spoľahlivých dodávok, silného skladu a odborného poradenstva. Toto všetko nám umožňuje zázemie silnej nadnárodnej skupiny Heinzel Group, pod ktorú naša spoločnosť patrí,“ uvádza Josef Misof, generálny riaditeľ spoločnosti Europapier Slovensko.

Obchodnou riaditeľkou divízie Hygiena sa stáva Adriana Keszlerová, ktorá o ďalšom smerovaní spoločnosti povedala:„Spojenie obchodných aktivít spoločnosti Lynne SK so silným nadnárodným partnerom spoločnosťou Europapier Slovensko nám umožní rozvíjať naše dlhoročné vedomosti v poskytovaní najefektívnejších riešení v oblasti inštitucionálnej a priemyselnej hygieny čo najširšiemu okruhu obchodných partnerov. V dnešnej globálne prepojenej spoločnosti je poskytovanie expresných nadštandardných komplexných služieb základom, na ktorom musí stáť každá spoločnosť, ktorá chce uspieť v konkurenčnej súťaži.“

Spoločnosť Europapier Slovensko sídli v Bratislave, kde bude presťahovaný aj sklad spoločnosti Lynne SK. Zákazníci tu nájdu širokú a jedinečnú ponuku produktov a služieb z oblasti polygrafie (grafické papiere a kartóny, tlačové farby, pomocné tlačové prostriedky, ofsetové platne a gumové poťahy), maloformátovej  a veľkoformátovej digitálnej tlače, obalových materiálov, špeciálnych kreatívnych papierov, ale aj kancelárskych papierov a potrieb.

Zdroj: Europapier Slovensko

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo