Nový produkčný skener od Xeroxu prináša inováciu v podobe paralelného skenovania.

Skener DocuMate 6710 od Xeroxu ešte viac urýchľuje digitálnu transformáciu cez skutočnú produkčnú rýchlosť a paralelné skenovanie. Na trh prináša ovládač, ktorý podporuje pripojenie viacerých skenerov k jednému počítaču naraz, a tým umožňuje zvýšenie počtu naskenovaných strán za hodinu.

Skener DocuMate 6710

DocuMate 6710 je navrhnutý pre priemyselné využitie, kde je stále vysoká spotreba papiera. Súdne a evidenčné spisy v právnej oblasti, zdravotné záznamy či testovacie a študijné záznamy vo vzdelávaní. Rýchlosť skeneru spoločne s využiteľnou kapacitou papiera používateľom umožňuje zložky jednoducho a rýchlo oskenovať. To je dôležité predovšetkým v situáciách, keď sa skenovanie vykonáva na počkanie.

Skener DocuMate 6710 je kombináciou rýchleho snímania a automatického spracovania obrazu, a to spojením mnohých krokov do jediného – od nasnímania až po uloženie v zložke. Vďaka tomu ušetríte drahocenný čas – už žiadne opakované nastavovanie – dokument bude presne tam, kde ho potrebujete v kvalite, akú požadujete, a to rýchlo a bez zbytočných medzikrokov.

DocuMate 6710 Scanner
Na základe licenčnej zmluvy o ochranných známkach so spoločnosťou Xerox Corporation bude DocuMate 6710 vyrábať a uvádzať na trh spoločnosť Visioneer, a to v rámci štandardov kontroly kvality spoločnosti Xerox.

Rýchlosť skenovania je naozaj taká, aká je proklamovaná

Skutočná produkčná rýchlosť je kombináciou rýchlosti skeneru, spracovania obrazu, pripojeného počítača a software, ktorý prenáša naskenovaný produkt do jeho cieľa. Rýchlosť skenovania DocuMate 6710 je 100 strán za minútu. Tá je umožnená:

  • Internou technológiou Acuity od spoločnosti Visioneer, ktorá do skeneru včleňuje 15 algoritmov pre vylepšovanie obrazu. Táto procesorovo náročná práca je vykonaná ešte predtým, než naskenované dáta dorazia do počítača.
  • USB 3.0 pripojením, ktoré ďalej urýchľuje komunikáciu medzi skenerom a počítačom.
  • Visioneer Acuity detekuje a využíva dostupnú pamäť a procesný výkon pripojeného počítača a zaistí tak, že sa pripojený počítač nestane najslabším miestom.
  • 35 tisícmi stránkami za jednodenný pracovný cyklus a 300 stránkovým automatickým podávačom dokumentov.

DocuMate 6710 Scanner
DocuMate 6710 je chytrou a dlhodobou investíciou. Predovšetkým, keď vezmete do úvahy, že paralelné skenovanie vám umožní zdvojnásobiť či strojnásobiť vašu kapacitu za dostupnú cenu,“ hovorí Walt Thinfen, prezident a CEO spoločnosti Visioneer. „Paralelné skenovanie prináša možnosť neustálej prevádzky a v kombinácii so skutočnou produkčnou rýchlosťou skeneru DocuMate 6710 potom prevádzkoví manažéri pocítia významné zlepšenie v každodennej produktivite.“

Skutočný pracovný postup a integrácia

Skener DocuMate 6710 obsahuje službu One Touch od spoločnosti Visioneer, ktorá s technológiou Acuity používateľom umožňuje určiť jednotlivé kroky, ktorými sken prechádza od samotného naskenovania až do svojej cieľovej destinácie. Užívatelia môžu zadať až 90 rozdielnych pracovných úloh a spustiť ich priamo na ovládacom paneli skeneru.
Jednotlivé pracovné úlohy môžu navyše bežať paralelne na jednom počítači s viacerými pripojenými aktívnymi skenermi. Služba TWAIN DriverPLUS od Visioneeru s technológiou Acuity následne zaistí presnú integráciu skenu s jeho finálnou destináciou alebo IT aplikáciou.

O spoločnosti Visioneer, Inc.

Visioneer, Inc. má vedúce postavenie v oblasti integrovaných riešení pre spracovávanie dokumentov pre obchodných a vládnych klientov a ponúka širokú škálu softwarových a hardwarových produktov, ktorými urýchľuje digitálnu transformáciu. V roku 2003 prepojil Visioneer svoju hlavnú skenerovú technológiu so značkou Xerox a vznikla tak produktová rada Xerox DocuMate.
Zobrazovací software a vysokovýkonné obchodné skenery DocuMate od Xeroxu a Visioneeru ponúkajú používateľom rýchlosť, kvalitu zobrazovania, pokročilú manipuláciu s papierom a jednoduchú používateľnosť pri využití exkluzívnych technológií Visioner OneTouch a Visioneer Acuity. Visioneer je autorizovaný držiteľ licencie od Xeroxu.

Dostupnosť

DocuMate 6710 od Xeroxu je dostupný u autorizovaných predajcov.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokCanon uvádza na trh objektív RF 85mm F1.2 L USM
Nasledujúci článokAdobe Textile Designer – plug-in Adobe Photoshop