Nové modely displejov NEC radu M s uhlopriečkou 75 a 86 palcov.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe oznamuje uvedenie nových modelov radu M, NEC MultiSync® M751 a NEC MultiSync® M861, ktoré prinášajú dva mimoriadne veľké formáty.

Dva nové modely displejov NEC radu M s uhlopriečkou 75 a 86 palcov sa vďaka svojej rozsiahlej sade funkcií dokonale hodia na nasadenie v zasadacích miestnostiach alebo v maloobchodných predajniach

Zobrazovanie obsahu signage alebo prezentácií v zasadacích miestnostiach nebude rušené odrazmi od okien alebo iných zdrojov svetla a pokročilé nastavenie všetkých relevantných vizuálnych parametrov umožňuje plnú kontrolu jasu, farieb, gama a rovnomernosti prostredníctvom technológie SpectraView Engine pre presný, prirodzený obraz aj vyšší zobrazovací výkon.

Užívatelia môžu displeje radu M vzdialene a bezpečne ovládať pomocou softvérového nástroja NEC NaViSet Administrator 2. Zároveň môžu riadiť požiadavky na údržbu a šetriť čas a zdroje, čo umožňuje kritickú prevádzku zariadenia 24/7. Viac štandardných digitálnych a analógových signálových vstupov umožňuje flexibilnú integráciu veľkoformátových displejov do AV infraštruktúry.

Martin Lienau, produktový manažér pre veľkoformátové displeje v spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe

Veľmi dôležitejšie je, že displeje M751 a M861 sú vybavené technológiou NEC Open Modular Intelligence. To znamená, že používatelia môžu vždy nájsť ten správny produkt NEC, ktorý ideálne vyhovuje ich scenáru použitia. Môžu napríklad využiť interný prehrávač NEC MediaPlayer a modulárny SoC, poháňaný RPi4, pre prehrávanie video obsahu. Vďaka slotu Intel Smart Display Module Small and Large ( SDM-S/L) môžu displeje rozšíriť na výkonné riešenie, ktoré podporuje veľa náročných aplikácií bežiacich na operačných systémoch Windows alebo Linux.

S dvoma novými displejmi radu M získajú zákazníci plnú flexibilitu a rozsiahlu sadu funkcií pre reklamné, informačné a zábavné aplikácie a aplikácie v zasadacích miestnostiach za atraktívnu cenu.

Nové veľkoformátové displeje radu NEC MultiSync® M budú môcť návštevníci vidieť na stánku Sharp/NEC na veľtrhu ISE 2023 (stánok E600, hala 3) od 31. januára do 3. februára – Fira Barcelona v Španielsku.

Ďalšie informácie o nových displejoch NEC radu M nájdete na webových stránkach.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo