NEC WD551 - Certifikované spoločnosťou Microsoft na podporu pripojenia pomocou služby Teams.

Pre bezproblémové videokonferencie s okamžitým prístupom, či už v miestnosti alebo na diaľku, je zariadenie MultiSync® WD551 Sharp/NEC inteligentným riešením typu všetko v jednom pre moderné konferenčné priestory.

Vytvorte si vlastnú schôdzku v prostredí Microsoft

Zariadenie NEC WD551 podporuje funkciu Bring Your Own Meeting (BYOM), takže používatelia môžu jednoducho pripojiť svoje vlastné zariadenia bez potreby špeciálneho školenia na používanie zariadenia WD551 a pomocou zabezpečeného kábla USB-C (je súčasťou dodávky) okamžite zdieľať obsah a iniciovať videokonferencie pomocou známych nástrojov spoločnosti Microsoft, ako sú Office 365 a Microsoft Teams.

NEC MultiSync® WD551
NEC MultiSync® WD551

Bezrámčeková dotyková obrazovka PCAP sa ľahko čistí a poskytuje vynikajúci používateľský zážitok pri dotykovom písaní s presnosťou 4K, či už ide o interakciu prstom alebo aktívnym perom s podporou Windows Ink.

NEC MultiSync® WD551
NEC MultiSync® WD551: Vstavaná videokamera, mikrofóny a vstavané reproduktory: subwoofer (15 W), ;reproduktory (12 W + 12 W).

Vďaka integrovaným snímačom IoT WD551 zhromažďuje telemetrické údaje z prostredia, ako je obsadenosť miestnosti, teplota, osvetlenie a kvalita vzduchu, čím podporuje stratégie inteligentných budov.

NEC MultiSync® WD551
NEC MultiSync® WD551 – bohatá konektivita pripojenia.

Video prezentácia WD551
Link na produktový list WD551

Výhody

  • Bring your own meeting (BYOM)– jednoduché a jednotné riešenie na okamžité spustenie schôdzky pomocou akéhokoľvek zariadenia pripojeného cez USB-C.
  • Bezproblémové prehľadné pripojenie – jediný bezpečný kábel USB-C (dodáva sa s produktom) pripojí vaše zariadenie k displeju a automaticky synchronizuje vstavanú videokamera, reproduktory, mikrofón, dotykové zariadenie a perá (dodávajú sa 2 ks).
  • Certifikované pre Microsoft Teams a ďalšie – bezproblémové riešenie BYOM spúšťa videokonferencie pomocou preferovanej video konferenčnej platformy.
  • Prirodzený dotyk, jednoduché čistenie – vynikajúci zážitok z písania s podporou Windows Ink, zapustený dizajn obrazovky, ktorý sa ľahko čistí.
  • Inteligentná správa priestoru – maximalizujte využitie priestoru počas stretnutí a udržujte optimálne parametre prostredia v miestnosti. Môže preberať údaje zo zabudovaného IoT na správu analytických údajov v rámci konferenčných priestorov.

Technické informácie

NEC MultiSync® WD551

Dostupnosť a distribúcia výrobku

Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov CZ/SK Sharp/NEC: AT Computer, eDsystem CZ i SK, SWS, Impromat a Nowatron Elektronik.
Distribútori pre SK sú – AT Computer – https://www.atcomp.sk/, eDsystem SK – https://www.edsystem.sk/ a IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. – http://www.impromat.sk/

3 roky záruka výrobcu

Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo