Intuitívny užívateľský zážitok s Sharp PN-L752B.

Osvedčený vysokokvalitný zvuk a obraz 4K s ľahko pripojiteľnými štandardmi USB-C je kľúčom k bezproblémovému prepojeniu tímov na hybridných stretnutiach.

BIG PAD L2B kombinuje skutočné „čítanie a písanie v rozlíšení 4K“ a intuitívny užívateľský zážitok „pero na papieri“ s technológiou Zero Bonding a Sharp Precision Touch

Vďaka jedinému konektoru USB-C môžete jednoducho vojsť do miestnosti, pripojiť zariadenie a hneď začať spolupracovať. Model L752B je tiež vybavený integrovaným systémom Android whiteboard (bielou tabuľou) s režimom prekrývania písania a funkciou bezdrôtového zdieľania obrazovky, ako aj viacúrovňovým zabezpečením, ktoré pomáha zvýšiť vašu produktivitu.

Model L752B je ideálnou voľbou pre rušné kancelárske prostredie, zasadacie miestnosti, rokovacie miestnosti a školenia, ktoré vyžadujú rýchlu odozvu a inteligentné integrované nástroje na spoluprácu.

Vytvorte si vlastnú schôdzku v prostredí Microsoft

Podporuje efektívnu tímovú prácu, podporuje zdieľanie nápadov a pomáha ľuďom predvádzať skvelé prezentácie a dosahovať lepšie výsledky na stretnutiach. Pre potreby videokonferencií je najvhodnejším príslušenstvom AV Soundbar PN-ZCMS1, ktorý umožňuje rýchlu a ľahko použiteľnú zjednotenú komunikáciu, ktorá obohatí takmer každú kanceláriu, hybridnú konferenčnú miestnosť alebo učebňu.

Precision Touch Display LCD Sharp PN-L2B
Precision Touch Display LCD Sharp PN-L2B

Video prezentácia: BIG PADu PN-L2B
Technické informácie o PN-L752B nájdete TU.
Technické informácie o AV Soundbare PN-ZCMS1 nájdete TU.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNikon predstavuje objektív Nikkor Z 600 mm F/4 so vstavaným 1,4x telekonvertorom
Nasledujúci článokHeidelberg pokračuje v raste s výrazným zlepšením predaja za prvý polrok