Nové modely série PA zaručujú konzistentnú kvalitu obrazu počas dlhej životnosti a takmer bezúdržbovú prevádzku.

Vysoký jas, žiadny filter, to sú silné stránky série inštalačných projektorov PA, z ktorej spoločnosť Sharp/NEC na veľtrhu ISE2023 predstavuje nový model PA1705UL.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe predstaví na veľtrhu ISE 2023 nový rad inštalačných LCD projektorov s vysokým jasom

NEC PA1705UL a NEC PA1405UL sú kompaktné, mimoriadne tiché modely na vizualizáciu na veľkej obrazovke.

V kombinácii s profesionálnymi možnosťami integrácie sú nové modely bez filtrov pre takmer bezúdržbovú prevádzku s dlhou životnosťou, takže sú ideálne na použitie vo vysokom školstve, v podnikových zasadačkách a v sektore voľného času.

Nové modely série PA sú založené na technológii laserového svetla, ktorá zaručuje konzistentnú kvalitu obrazu počas dlhej životnosti a takmer bezúdržbovú prevádzku. Užívatelia si môžu vybrať zo širokej ponuky objektívov pre rôzne scenáre použitia a ovládací softvér ProAssist veľmi zjednodušuje inštaláciu a umožňuje jednoduchú správu profesionálnych funkcií a nastavení.

Projektory sú navrhnuté bez filtrov a s úplne utesneným motorom, aby sa zabránilo vnikaniu prachu a zabezpečila sa bezchybná kvalita obrazu na celom plátne. Vďaka jasu 17 000 lúmenov premieta nový projektor PA1705UL ostrý a jasný obraz aj v jasnom prostredí.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue and Digital Cinema projection v spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe

Obrovskou výhodou nových inštalačných projektorov je ich veľmi tichá prevádzka – sú určené na použitie v prostrediach, ako sú múzeá, posluchárne a zasadacie miestnosti – miestach, kde sa pozornosť divákov musí sústrediť na obsah bez toho, aby ich rušil hluk. „Nová séria PA poskytuje užívateľom kompaktné, ale výkonné a flexibilné riešenie na vytváranie pútavých projekcií – tešíme sa, že časť tejto novej série predstavíme na ISE a získame spätnú väzbu od našich komunít!“

Laserový projektor NEC PA1705UL bude po prvýkrát vystavený v stánku Sharp/NEC na veľtrhu ISE 2023 (stánok E600, hala 3), ktorý sa koná od 31. januára do 3. februára v španielskom meste Fira Barcelona. Nové projektory série PA budú k dispozícii od júla 2023.

Viac informácií nájdete na stránke http://www.sharpnecdisplays.eu/.

Zdroj: Sharp/NEC

 

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo