Nové laserové projektory PV800UL a PV710UL.

Inštalačný projektor PV800UL s vysokým jasom aj jeho sesterský model PV710UL majú kompaktný dizajn a podporujú flexibilné inštalácie so širokým výberom objektívov a ďalšími kľúčovými zabudovanými funkciami vrátane podpory softvéru ProAssist na jednoduché ovládanie a geometrické korekcie obrazu.

Cenovo výhodný laserový projektor LCD s vymeniteľnými objektívmi

Nákladovo efektívne projekčné riešenia PV800UL a PV710UL ponúkajú výnimočnú flexibilitu inštalácie, nízke nároky na údržbu a dlhú životnosť lasera pri zachovaní pôsobivej hospodárnosti a príjemnej kompaktnosti.

Modely NEC PV800UL a PV710UL zaujmú užívateľov jasným a vysokokvalitným obrazom. Technológia 3LCD vytvára výrazné a živé farby, ktoré pomáhajú vytvoriť vynikajúci vizuálny dojem pri jase 8 000 a 7 100 ANSI lúmenov.

Sharp/NEC laserový projektor PV800UL
Sharp/NEC laserový projektor PV800UL s výmenným objektívom.
Sharp/NEC laserový projektor PV800UL
Sharp/NEC laserový projektor PV800UL: konektivita a menu nastavenia.

Tento kompaktný model je vybavený zabudovanými funkciami, ktoré ho robia atraktívnym pre mimoriadne flexibilné inštalácie: široký výber objektívov a geometrická korekcia obrazu eliminujú priestorové skreslenie premietaného obrazu, zatiaľ čo podpora softvéru ProAssist uľahčuje používanie a nastavenie projektora.

Sharp/NEC laserový projektor PV800UL
Sharp/NEC laserový projektor PV800UL s výmenným objektívom.

Projektor je plne kompatibilný s predchádzajúcou generáciou mechanických objektívov a s držiakom objektívu série PA na báze lampy, takže zákazníci Sharp/NEC môžu jednoducho prejsť z projekcie na báze lampy na najnovšiu laserovú technológiu, čím sa zníži množstvo odpadu a minimalizujú náklady. Na účely vizualizácie vo veľkých priestoroch sú PV800UL aj PV710UL mimoriadne prínosné pre sektory vzdelávania, obchodu, voľného času a pohostinstva.

PV800UL a PV710UL sú ideálnym prostriedkom na dosiahnutie technológie laserového svetelného zdroja s dlhou životnosťou, ktorý nevyžaduje údržbu.

Odkaz na produktový list PV710UL.
Odkaz na produktový list PV800UL.

Diaľkové ovládanie:
Ovládanie zvuku; Digitálny zoom; Funkcia uzávierky; HDMI; Trapézová korekcia; Nastavenie ID; Nastavenie obrazu; Ovládanie priblíženia/zaostrenia a posunu objektívu; Napájanie (zapnutie-vypnutie); Výber (hore, dole, doľava, doprava); Test obrazu; Vypnutie obrazu; Výber ID; Výber zdroja.

Špeciálne funkcie:
AMX Beacon; Bez náklonu; Crestron RoomView; Funkcia priameho vypnutia; HDBaseT; Trapézová korekcia (H=±40°, V=±40°); Ovládanie LAN; Manuálna korekcia farby steny; Nastavenie zdroja svetla; NaViSet Administrator 2; Ochrana heslom; OSD v 27 jazykoch; Ovládanie cez prehliadač HTTP; Ovládanie cez RS-232; Pamäť objektívu; PJ LINK; Posun objektívu (vertikálne +0,5 max./-0,1 max., Horizontálne ±0,3 max.); režim vysokej výšky; simulácia DICOM; vertikálne nastavenie; testovací vzor; voliteľné logo používateľa; životnosť svetelného zdroja 20 000 hodín.

Voliteľné príslušenstvo:
10 voliteľných objektívov; kryt kábla (NP10CV, NP10CV-B); univerzálny stropný držiak (PJ01UCM, PJ02UCMPF); vzduchový filter (NP-06FT).

Dostupnosť:
Oba modely laserových projektorov NEC PV800UL a NEC PV710UL budú k dispozícii od marca 2023.

Spoločnosť Sharp/NEC predstaví nový laserový projektor NEC PV800UL v stánku Sharp/NEC na veľtrhu ISE 2023 v Barcelone.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo