Nová trieda laserových projektorov s vysokým jasom.

Teraz môžete využívať výhody tichej technologickej inovácie Sharp/NEC v ešte väčších priestoroch s laserovým projektorom PA1705UL s centrálnym jasom 17 000 lúmenov a laserovým projektorom PA1505UL s centrálnym jasom 15 000 lúmenov.

Nová trieda laserových projektorov s vysokým jasom

V kombinácii s možnosťami profesionálnej integrácie sú nové modely LCD bez filtrov pre takmer bezúdržbovú prevádzku s dlhou životnosťou, vďaka čomu sú ideálne na použitie na univerzitách, vo vzdelávaní, v zasadačkách firiem a v sektore voľného času.

Vďaka bezprecedentnému výkonu bieleho bodu prednastavenému z výroby na dokonalú bielu farbu, 12-bitovému spracovaniu farebného signálu a širokému farebnému priestoru zažijú diváci výnimočne živú sýtosť farieb a úrovne kontrastu. Vylepšená konštrukcia optickej mechaniky bez filtra IP5X chráni pred vniknutím prachu a zabraňuje zanášaniu čipov LCD prachom, takže stabilný obraz s brilantným jasom farieb zostáva zachovaný po dlhú dobu. Okrem toho naša bezfiltračná konštrukcia LCD projektora a žiadna výmena projekčnej lampy výrazne zníži servisné náklady vďaka nízkym nákladom na vlastníctvo výrobku s životnosťou až 20 000 hodín.

Zákazníci Sharp/NEC môžu jednoducho prejsť na používanie najnovšej laserovej technológie. Profesionálny inštalačný projektor PA1705UL sa vyznačuje pokročilými inštalačnými možnosťami, ktoré sú potrebné vo vyššom vzdelávaní, voľnom čase a v múzeách.

Kompaktné a tiché modely s vysokým jasom podporujú flexibilné inštalácie s celým radom zabudovaných funkcií, ako je napríklad prelínanie hrán, geometrická korekcia, konfigurácia obrazu v obraze (PIP) a výstup HDBaseT. Okrem toho si používatelia môžu vybrať z radu objektívov, pričom k dispozícii je celkovo sedem objektívov. Ovládací softvér ProAssist uľahčuje správu a úpravu profesionálnych funkcií a nastavení.

Video prezentácia produktu
Produktový list NEC PA1705UL.
Produktový list NEC PA1505UL.

VÝHODY:
• Už žiadne výmeny žiaroviek – až 20 000 h bezúdržbovej prevádzky vďaka laserovému zdroju svetla.
• Nie je potrebný žiadny filter – pokročilý zapuzdrený optický laserový motor LCD umožňuje konštrukciu bez filtra s krytím IP5X proti vniknutiu prachu. Zachováva si krásny jas farieb a servisné náklady už neohrozujú váš rozpočet.
• Kompaktný dizajn – projektor pre veľké priestory s relatívne malými rozmermi a nízkou hmotnosťou.
• Zaujmite živými farbami a kontrastom – krásny biely a veľký farebný priestor s vysokým dynamickým kontrastom podporujúci štandard HDR10 prostredníctvom rozhrania HDMI.
• Neuveriteľné možnosti vizualizácie – pôsobivá inštalácia s voľným náklonom a na výšku, jedinečné geometrické nastavenia, obraz v obraze, dlaždice, 3D a podpora prelínania/skladania na základe kamery až do rozlíšenia 4K.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo