Nové displeje Sharp LC Series.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe uvádza na trh nové interaktívne displeje pre spoluprácu Sharp radu LC s infračervenou dotykovou technológiou vo veľkostiach 65″, 75″ a 86″.

Tieto univerzálne zobrazovacie riešenia sú vybavené predinštalovanými funkciami a najmodernejšími možnosťami pripojenia pre okamžitú interaktivitu, takže sú ideálne na použitie vzdelávania na univerzitách alebo v učebniach škôl, či na školenia a prednášky vo firemných kanceláriách.

Základné modely interaktívnych displejov pre spoluprácu z radu Sharp LC sú skutočnými riešeniami plug-and-play, ktoré podporujú scenáre Bring-Your-Own-Meeting (BYOM): na pripojenie displejov k externým zariadeniam prostredníctvom USB-C. Pre zaistenie plnej konektivity stačí iba jeden USB-C kábel.
Vďaka ďalšej možnosti výstupu HDMI môžu používatelia prepojiť modely LC s projektormi (napr. v posluchárni) a ľahko presmerovať obsah z displeja na externé zdroje, pokiaľ veľkosť displeja nevyhovuje väčšiemu publiku.

Rad Sharp LC má možnosť prispôsobiť si domovskú obrazovku a mať tak ľahký prístup k aplikáciám. Okrem toho je možné vstupy užívateľsky pomenovať pre ich lepšie rozpoznanie pri prepínaní zdrojov na týchto vstupoch. Displeje sú tiež vybavené predinštalovanými aplikáciami, ako je funkcia EShare pre bezdrôtové zdieľanie obsahu medzi zariadeniami a účastníkmi, alebo Whiteboard či WEB browser atď. V kombinácii s rôznymi integrovanými nástrojmi a prirodzeným písaním na dotykovom displeji tieto funkcie vytvárajú vyššiu úroveň zapojenia a podporujú interaktívne sedenie vo výukovom prostredí.

„Rad Sharp LC je navrhnutý tak, aby zvýšil záujem užívateľov, ich nasadenie v učebniach na univerzitách, alebo pri firemných školeniach“ povedal Ralph Kolen, produktový manažér spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.
„Preto sme sa postarali o to, aby boli displeje pre spoluprácu radu LC vybavené rôznymi vstavanými inteligentnými funkciami, ktoré veľmi uľahčujú ich používanie. V prípade potreby je možné displej doplniť o vstavaný modul OPS-PC a zvýšiť tak ešte jeho výpočtový výkon pre aplikácie bez nutnosti použitia vlastného osobného počítača.
Okrem toho je možné displeje nastavovať a spravovať na diaľku prostredníctvom aplikácie NaViSet Administrator. Užívatelia tak môžu využívať výhody vzdialenej podpory a údržby „všetko v jednom“, pri znížení nárokov na správu koncových zariadení a tým aj zníženie nákladov a pokoj užívateľov po celú dobu životnosti svojho produktu.“

Odkaz na produktový list Sharp PN-LC652
Odkaz na produktový list Sharp PN-LC752
Odkaz na produktový list Sharp PN-LC862

Ďalšie informácie nájdete na web stránkach produktov.
Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo