86“ dotykový LCD interaktívny 4K displej PN-L862B.

Inteligentné interaktívne displeje série Big Pad L2B 4K kombinujú skutočné „čítanie a písanie v 4K rozlíšení“ a intuitívny užívateľský zážitok z „písania perom na papier“ s technológiou Zero Bonding a PrecisionTouch od spoločnosti Sharp.

Užite si prirodzenejší spôsob práce

Jeden konektor USB-C zjednodušuje vstup, pripojenie zariadenia a zároveň spustenie spoločnej práce.

Séria Big Pad L2B je vybavená integrovaným počítačom Android PC spojeným s tabuľou, režimom písania a funkciou bezdrôtového zdieľania obrazovky, a takisto aj s odstupňovaným zabezpečením, ktoré umožní zvýšiť vašu produktivitu.

Séria displejov Big Pad L2B je ideálnou voľbou pre kancelárske prostredie, stretnutia a konferenčné miestností, ktoré si vyžadujú kontrolu rýchlej reakcie a inteligentné integrované nástroje pre spoluprácu a v neposlednom rade tiež pre vzdelávanie a školstvo. Podporuje efektívnu prácu v skupinových tímoch, presadzuje zdieľanie nápadov, pomáha poskytovať skvelé prezentácie a dosahovať lepšie výsledky pri stretnutiach.

Séria displejov Big Pad L2B
Sharp PN-L2B 4K smart interactive displays

Séria Sharp PN ponúka dotykové displeje vo veľkostiach: 43″- 50″- 65″- 70″- 75″- 86″ uhlopriečky!

Video prezentácia dotykových displejov série Sharp PN
Odkaz na produktový list

Výhody

  • Zero Bonding a technológia PrecisionTouch od spoločnosti Sharp umožňuje presné a citlivé písanie, kreslenie až do 20 dotykových bodov.
  • Okamžitá spolupráca – Integrovaný počítač Android PC je vybavený výkonným štartérom domovskej obrazovky, ktorý ponúka rýchly a flexibilný prístup k množstvu vopred nainštalovaných aplikácií.
  • Najnovšia bezdrôtová spolupráca BYOD – bezdrôtovo zdieľajte obsah z ľubovoľného zariadenia prostredníctvom integrovaného počítača s Androidom alebo pomocou slotu OPS rozšírite BIG PAD s príslušenstvom a riešeniami od tretích strán.
  • Maximálna flexibilita – poskytuje mimoriadnu slobodu používania, pre splnenie požiadaviek aj v tých najnáročnejších podnikových prostrediach využívajúcich konektory USB-C, HDMI alebo VGA.
  • „Bezpečnosť“ – viacúrovňové zabezpečenie údajov vám umožňuje nastaviť úroveň zabezpečenia počítača Android PC.
PN-L862B_screen
Sharp PN-L2B 4K smart interactive displays.

Voliteľné príslušenstvo

Active Collaboration Soundbar s kamerou PN-ZCMS1, OPS výpočtové moduly, pojazdné stojany, univerzálne nástenné montážne kity a ďalšie.

3 roky záruka výrobcu

Sharp/NEC poskytuje trojročnú záruku v štandarde, je možné prikúpiť rozšírenú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investícií a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo produktov. Sharp/NEC poskytuje na svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Podrobné technické informácie o produktoch Sharp/NEC nájdete na webovej stránke výrobcu.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo