Sharp LA Series_Meeting Room.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe uvádza na trh nové displeje Sharp radu LA vo veľkostiach 65″, 75″ a 86″. Tieto interaktívne displeje sú súčasťou širšej rodiny displejov pre spoluprácu, ktorá zahŕňa displeje Sharp LB Series (Business) a Sharp LC Series (Classroom).

Vďaka svojej komplexnej sade funkcií je rad LA (Advanced) ideálny pre globálne organizácie z rôznych odvetví, vrátane automobilového priemyslu, finančníctva, štátnej správy, poradenstva, obrany, energetiky a verejných služieb.

Slot Intel™ SDM rozširuje možnosti prispôsobenia displeja a umožňuje bezproblémovú integráciu s firemnými IT systémami. Pri použití voliteľného slotu SDM-L pre spoluprácu s PC môžu používatelia využívať predinštalované funkcie, ako je nový Sharp Meeting Launcher pre rýchly prístup k preferovaným aplikáciám a platformám VC, softvér pre spoluprácu na tabuli FlatFrog Board a AirServer™ pre bezdrôtové zdieľanie obrazovky. Okrem toho môžu používatelia bezpečne pripojiť svoje vlastné notebooky cez USB-C pre maximálnu všestrannosť pri hybridných schôdzkach a spontánnych kolaboratívnych interakciách.

Modely pre spoluprácu radu Sharp LA sú navrhnuté tak, aby zaisťovali najvyššie štandardy zabezpečenia IT a zároveň podporovali produktivitu pri hybridných schôdzkach.

Interaktívne displeje zaujmú vysokým jasom, panelom s vysokým stupňom jasu a prvotriednym skleneným povrchom, ktorý zaisťuje optimálnu čitateľnosť obsahu aj v dobre osvetlených zasadacích miestnostiach bez rušivých odrazov, odleskov a odtlačkov prstov. Výnimočný, prirodzený zážitok z písania perom na papier® a pokročilé interaktívne funkcie, ako je Windows Ink, nereflektuje dotyk ruky opretej o displej a jedinečná citlivosť na tlak, ktoré poskytuje integrovaný prémiový dotykový systém FlatFrog InGlass™ M5.

Rad LA je navyše navrhnutý tak, aby užívateľom pomáhal znižovať spotrebu energie a pracovať s displejmi udržateľnejším spôsobom. Úspory energie je možné dosiahnuť pomocou vstavaných ekologických senzorov, ako je pohybový senzor, ktorý zapína alebo vypína displeje, keď do miestnosti vstupujú alebo ju opúšťajú ľudia. Senzor jasu navyše automaticky riadi jas displeja s ohľadom na aktuálne využitie a vonkajší jas. Miestne stmievanie prispieva k zníženiu spotreby energie podsvietenia v priemere o 25 %.

Ďalšie informácie nájdete na web stránkach: tu
Zdroj: Sharp/Nec

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo