Modely, 27" NEC MultiSync® EA272F, NEC MultiSync® EA242F sú vhodné pre akúkoľvek kancelársku a domácu prácu.

Sharp NEC Display Solutions Europe uvádza na trh dva nové monitory, 27-palcový model NEC MultiSync® EA272F a 24-palcový NEC MultiSync® NEC EA242F.

Vďaka vstavanému USB-C portu môžu používatelia uspokojiť všetky svoje potreby v oblasti dát, videa, zvuku, napájania a USB, bez toho aby na stole zaberali miesto ďalšie káble.

Obe novinky sú schopné napájať pracovnú stanicu, notebook alebo mobilné zariadenia (mobil, tablet atď.) pomocou jediného 65W kábla USB-C, bez nutnosti dokovacej stanice.

Užívatelia môžu použiť viacero monitorov pomocou DisplayPortu. Jediný Display Port výstup grafickej karty umožňuje reťaziť až 4 monitory, v rozlíšení Full HD (1920 x 1080), bez potreby viac výstupovej grafickej karty a množstva kabeláže, ktorá by distribuovala signál.

27" NEC MultiSync® EA272F, NEC MultiSync® EA242F
Univerzálne pripojenie vďaka vstavanému USB-C portu.

Flexibilita pripojenia

Plná flexibilita pripojenia je zabezpečená prostredníctvom ďalších vstupov HDMI, DisplayPort, VGA, USB a Audio, čo z oboch modelov robí ideálneho spoločníka pre vytvorenie pracovného miesta s viacerými monitormi.

Funkcia Control Sync

Garantuje synchrónne ovládanie dôležitých prvkov nastavenia (napr. Jas, kontrast, farebné podanie atď.), viac monitorov naraz, aby bolo potrebné nastavovať každý displej individuálne. Tým je garantované rovnaké, perfektne synchronizované nastavenie všetkých displejov na pracovisku.

Dizajn a ergonómia

Zdravie a pohoda pri práci boli hlavnými prioritami dizajnu a ergonómie. Užívateľský komfort zaručuje plné nastavenie výšky, naklonenie a otočenie obrazoviek, ktoré podporuje osobné nastavenia každého užívateľa.

Technológia low blue light, chrániaca pred únavou očí, bez toho aby došlo k zmenšeniu farebného gamutu displejov je samozrejmosťou. Modely, 27″ NEC MultiSync® EA272F, NEC MultiSync® EA242F sú vhodné pre akúkoľvek kancelársku a domácu prácu.

Dostupnosť a záruka

Monitory sú dostupné od polovice januára 2021.
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tieto displeje záruku 36 mesiacov, systémom door – to – door, s možnosťou rozšírenia až na 60 mesiacov.

Datasheet_NEC_EA272F
Datasheet_NEC_EA242F
Pre ďalšie informácie o monitoroch Sharp / NEC navštívte webové stránky:
https://www.sharpnecdisplays.eu/p/cz/cs/home.xhtml

Zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo