NEC dotykový displej M651 PCAP - výnimočný interaktívny zážitok.

Spoločnosť Sharp/NEC uviedla na trh nový 65“ LCD interaktívny dotykový displej M651 PCAP.

Moderný štýl bez rámčekov, prevádzka 24 hodín 7 dní v týždni a redukcia odrazov pri silnom okolitom osvetlení, nielen týmito parametrami zaujme séria „NEC M PCAP touch“ zákazníkov a uľahčí im spoluprácu

Skutočný dotyk vašej interaktivity!

Vynikajúce fungovanie dotykových funkcií pre náročné prostredie, vám prináša skutočne dokonalý dotyk vašej interaktivity v praxi!  Skvelé prvé dojmy môžu všetko zmeniť. Prezentácia vášho podnikania podporí vašu značku tým najlepším možným spôsobom.

Vďaka výkonnému výpočtovému zariadeniu Intel Smart Display Module (Intel SDM) ste pripravení poskytnúť svojim zákazníkom výnimočný interaktívny zážitok. Robustný sklenený povrch, ktorý je dokonale prispôsobený nárokom použitia vo verejných priestoroch, je odolný proti poškriabaniu, pričom jeho vlastnosti obmedzujúce svetelné odrazy robia z dotykových modelov PCAP série M ideálneho kandidáta na použitie aj v oblastiach so silným okolitým svetlom (prezentácia či videokonferencia v zasadacích a školiacich miestnostiach, prednášky v školských učebniach).

  • Séria NEC M PCAP je vyrábaná vo veľkostiach 43“-49“-55“-65“
  • Séria NEC C dotykových displejov je vyrábaná vo veľkostiach 75“-86“-98“

Video prezentácia NEC dotykových displejov
Video prezentácia série NEC C
Link na produktový list

Výhody:

  • Moderný dizajn – umožňuje jednoduché čistenie od okraja po okraj a nenápadnú integráciu do akejkoľvek aplikácie a prostredia.
  • Výnimočný dotykový výkon – technológia PCAP až s 20 dotykovými bodmi ponúka vynikajúcu odozvu na dotyk pri použití prsta aj pera.
  • Neobmedzená čitateľnosť – žiadne odrazy z okien alebo iných zdrojov svetla.
  • Pripravený na prevádzku v kritických podmienkach 24 hodín denne 7 dní v týždni – starostlivý výber priemyselných súčiastok a dizajn zameraný na náročné podmienky používania.
  • Bezpečná diaľková správa – ovládajte svoje zariadenia na diaľku a bezpečne pomocou NEC NaviSet Administrator 2.
  • Slot-In PC pre SDM – začlenenie výpočtového modulu RPi alebo Intel s WIN 10 alebo OS priamo do tela M651, čím odpadá zložité prepájanie displeja s PC s množstvom káblov.
  • Množstvo voliteľného príslušenstva.

Podrobné technické informácie o produkte nájdete na stránkach výrobcu.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo