Sharp a NEC spájajú celý rad vizuálnych zobrazovacích riešení a na veľtrhu ISE debutujú ako jedna spoločnosť.

SHARP NEC Display Solutions Europe predstavil na ISE 2022 v Barcelone, jedinečný výber najnovších zobrazovacích technológií pod záštitou jednej spoločnosti.

Na najväčšej a najdôležitejšej svetovej výstave pre poskytovateľov AV a integráciu systému spoločnosť SHARP/NEC predstavila rozšírenú škálu produktov, ktoré boli vytvorené kombináciou dvoch popredných značiek, synergie odbornosti a inovácií na trhu.

Návštevníci získali hlbšiu predstavu o inovatívnych obchodných produktov spoločnosti SHARP a širokej škále vysokokvalitných vizuálnych zobrazovacích technológií a riešení digitálneho signálu NEC.

Prezentácia produktov a riešení

  • Najnovšie technológie stretnutí a spolupráce, vrátane „Dancing Wall“ Vitra s integrovaným displejom NEC Multisync® WD551 Windows Collaboration Display a Sharp PN-CD701 Display Windows Collaboration Display pre Hybrid. Interaktívny displej Sharp PN-L752B s konferenčnou platformou Synappx ™ a novým AV Soundbar Sharp PN-ZCMS1.
  • Flexibilné a ľahko použiteľné veľké displeje s veľkým formátom s integrovanými výpočtovými možnosťami, ako aj nové riešenia pre dve aplikácie LED uvedené na použitie v maloobchodnom značení a preprave.
  • S novým laserovým projektorom NEC PX2201UL a Laserovým projektorom NEC UM504L s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou získate nasýtené farby pre inštalácie pre univerzity alebo voľný čas. Používatelia môžu podporovať aktívne vyučovanie pomocou 86-palcovej infračervenej dotykovej obrazovky Sharp PN-86HC1.
  • Top 8K inovácie, ktoré umožňujú používateľom prezentovať obsah s presnými podrobnosťami. Sharp 8K 8M-B120C a 32-palcový Sharp 8K 8M-B32C1 s riadením farieb sú navrhnuté pre kritické aplikácie alebo profesionálni tvorcovia a poskytujú maximálnu presnosť a čistotu ako v skutočnosti.

Ian Barnard, senior viceprezident pre marketing a správu produktov spoločnosti SHARP NEC Display Solutions Europe

„Je pre nás potešujúce, že sme mali príležitosť na ISE 2022 ukázať dve prepojené sily, dve značky pod jednou hlavičkou a informovať, ako môže nová silnejšia spoločnosť SHARP/NEC využiť svoje spoločné zdroje a odhodlanie na zabezpečenie vyššej kvality, efektívnosti a udržateľnosti.“

Video: https://www.youtube.com/watch?v=LFZl08i2jOU

Zdroj: SHARP/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo