Produkčný digitálny systém tlače etikiet AccurioLabel 230

Konica Minolta, líder v oblasti priemyselnej a komerčnej tlače a obalových riešení, oznamuje 1000. inštaláciu svojho digitálneho tlačového stroja AccurioLabel 230, po necelých siedmich rokoch vstupu na trh s etiketami.

 Vysokokvalitná platforma nastavuje meradlo pre digitálnu výrobu etikiet a obalov

Tlačové zaradenia AccurioLabel ponúkajú „cenovo dostupný“ vstup do vysokokvalitnej digitálnej tlače pre poskytovateľov tlače, majiteľov značiek a baliace spoločnosti.

Pôvodne stroje boli zamerané na malé až stredne veľké tlačiarne firmy, teraz sú akceptované aj väčšími výrobcami. Flexibilný systém pomáha zvládať dopyt po rastúcom počte malých až stredných tlačových úloh s krátkymi časmi spracovania. Úlohy, o ktorých sa hovorí, že sú na analógových strojoch časovo náročné, možno s digitálnymi strojmi AccurioLabel vyrábať rýchlo a kvalitne.

Priemyselný digitálny systém tlače etikiet AccurioLabel 230 od spoločnosti Konica Minolta okrem vysokej kvality a vysokej rýchlosti výroby ponúka zákazníkom aj veľa nových obchodných riešení vo všetkých priemyselných odvetviach.

Dominantné postavenie na polygrafickom trhu tiež plne dokazuje, že Konica Minolta udržiava úzku spoluprácu s väčšinou používateľov tlačiarenských podnikov, aktívne podporuje svoju digitálnu transformáciu a prináša ďalší rozvojový impulz do svojho polygrafického podnikania.

Tatjana Ferguson, manažérka produktového marketingu – Výroba a Priemyselná tlač, Konica Minolta

„Spoločnosť Konica Minolta vyvinula stroje AccurioLabel s ohľadom na požiadavky zákazníkov. AccurioLabel 230 je treťou evolúciou produktu, ktorá ponúka hlavné výhody v oblasti tlače a dizajnu etikiet. Sme nadšení, že dokážeme urýchliť obchod s etiketami, pretože neustále prehodnocujeme, čo je možné s našou ponukou produktov, a podnecujeme možnosti tlače udržateľným spôsobom prostredníctvom vnášania novoobjavenej kreativity do pokračujúcej digitálnej transformácie zákazníkov.“

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Konica Minolta

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo