Roland DG na FESPA 2018 ponúkne návštevníkom ucelenú škálu riešení.

Spoločnosť Roland DG v dňoch 15 – 18. 5. 2018 na výstave FESPA v Berlíne bude demonštrovať široký sortiment svojich zariadení. Roland DG Corporation je popredným dodávateľom digitálnych tlačových technológií s viac ako 35-ročnou výrobnou praxou. Spoločnosť je uznávaná na celom svete v celom odvetví pre svoje vysoko kvalitné a spoľahlivé riešenia.

Rodina Roland atramentových zariadení zahŕňa širokú škálu technologicky vyspelých, napriek tomu užívateľsky prívetivých veľkoformátových atramentových tlačiarní a tlačiarní s integrovaným rezaním, ktoré vyhovujú rôznym potrebám odborníkov na tlač a grafiku. Stánok (hala 2.2 Booth B20) spoločnosti Roland DG na FESPA 2018 ponúkne návštevníkom a odborníkov na tlač a grafiku ucelenú škálu riešení.

Roland DG TrueVIS – Print & Cut

TrueVIS je najnovšia generácia rolových zariadení pre tlač a rezanie. Nové tlačové hlavy s max. rozlíšením 900 dpi. zvyšujú rýchlosť a  nové eco-solventné atramenty kvalitu tlače. Zariadenia poskytujú rozšírené možnosti konektivity (smartphone, tablet). Zariadenia TrueVIS VG (54“ a 64“) sú dostupné v konfigurácii: 4-farby (CMYK), pre náročnejších užívateľov 7-farieb (CMYK + LM, LC, LK) a profesionálov 8-farieb (CMYK + LC, LM, LK, White). Rezanie je zabezpečené integrovaným systémom Roland CAMM-1.

Roland DG TrueVIS - Print & Cut

Roland SOLJET EJ-640

Eco-solventná rolová tlačiareň Roland SOLJET EJ-640 ponuka úroveň produktivity a ziskovosti , ktorú modely konkurencie nemôžu ponúknuť. Vďaka výraznému zníženiu prevádzkových nákladov umožňuje vyššie marže. Vďaka svojmu mimoriadnemu výkonnú získala táto tlačiareň ocenenie od spoločnosti EDP (Europen Digital Press). Nové rýchloschnúce atramenty poskytujú žiarivé farby a vysokú trvanlivosť a odolnosť voči poškrabaniu a chemikáliám.  Tlačiareň SOLJET EJ-640 je dostupná v konfiguráciách: 2x CMYK alebo s rozšíreným farebným systémom CMYK + LC, LM, LK, ten dokáže poskytnúť jemnejšie detaily, plynulé prechody a prirodzenejšie odtiene šedej. Max. rozlíšenie tlače je 720 x 1 440 dpi.

Roland VersaEXPRESS RF-640

Na stánku bude vystavená aj moderná a zároveň cenovo dostupná eco-solventná  rolová VersaEXPRESS RF-640 (max. 1 615 mm). Vysokú kvalitu tlače zabezpečuje piezoelektronický systém CMYK s max. rozlíšením tlače 1 440 dpi. Nová generácia atramentov ECO-SOL MAX 3 ponuka lepší celkový výkon s ešte rýchlejšími časmi schnutia. 

Tlačiarne SOLJET EJ-640 alebo VersaEXPRESS RF-640 je možné nakonfigurovať buď ako samostatné zariadenia, alebo spárované s rezacími plotrami, ako je napríklad séria Roland GR, ako integrálnu súčasť efektívnej tlače a následne znižovanie pracovného toku.

Roland Texart XT-640 s fluorescenčnými atramentmi

Roland Texart XT-640 je atramentová sublimačná prenosová tlačiareň určená predovšetkým na výrobu textilnej dekorácie, športového a módneho oblečenia, polyesterových bannerov a vlajok, záclon a iných interiérových doplnkov technológiou sublimácie. Tlačiareň Texart XT-640 je vybavená 8-kanálovými piezoelektrickými tlačovými hlavami na dosiahnutie vysokorýchlostného výkonu s maximálnym rozlíšením tlače 1 400 dpi.

Roland Texart XT-640
Tlačiareň Texart XT-640 sa dodáva v dvoch konfiguráciách2x CMYK pre vysoký výkon alebo 8-farieb (s možnosťou kombinácie atramentov: CMYK + LcLmOrVi alebo CMYK + OrViFpFy). Farebné atramenty Texart: azúrová, purpurová, žltá, čierna, svetlá azúrová, svetlá purpurová, oranžová, fialová, fluorescenčná ružová a fluorescenčná žltá. Optimalizované sublimačné atramenty Roland Texart garantujú sýte a žiarivé farby.

Roland DG – VersaUV

V ponuke UV technológií nájdete širokú škálu tlačiarní s LED-UV systémom tlače. Kombinované rolové tlačiarne (tlač a rezanie v jednom stroji) VersaUV LEC-330 a VersaUV LEC-540 poskytujú vynikajúcu kvalitu tlače na širokú škálu materiálov (aj materiály citlivé na teplo môžu byť ľahko tlačené). Univerzálna hybridná tlačiareň VersaUV LEJ-640 dokáže potláčať dosky aj rolové média s max. šírkou 162,5 cm (maximálna hrúbka dosiek je 1,3 cm).  Štandardne tlačiareň VersaUV LEJ-640  je vybavená stolom, ktorý možno ľahko demontovať. VersaUV LEJ-640 dokáže potlačiť širokú škálu substrátov vrátane akrylátu, dreva, plastu, kože, kovu aj sklené tabule.

Roland DG - VersaUV
VersaUV LEF-300 plochá stolová UV LED tlačiareň je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky na kvalitu a ponúkala vysokú flexibilitu. VersaUV LEF-300 priamo tlačí na širokú škálu povrchov a predmetov. Je vhodná pre potlač reklamných predmetov, či priemyselného tovaru alebo prototypov produktov. Možnosti využitia tohto zariadenia sú takmer nekonečné.

V uplynulých rokoch spoločnosť Roland DG uviedla na trh množstvo inovatívnych riešení. Výstava FESPA je jedinečnou príležitosťou pre odborníkov na tlač a grafiku vidieť širokú a všestrannú ponuku produktov, ktorá zodpovedá každej možnej potrebe a aplikácii. Veríme, že využijete túto príležitosť a navštívite expozíciu spoločnosti Rolan DG.

Viac informácií nájdete na www.rolanddg.eu.

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Roland DG

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo