Novým obchodným riaditeľom pre RICOH Slovakia a Ricoh Czech Republic sa stal Antonín Brož. Bude zodpovedný za obchodné aktivity naprieč všetkými divíziami spoločnosti.

Antonín Brož - obchodným riaditeľ Ricoh Slovakia a Ricoh Czech RepublicAntonín Brož má viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti priameho i nepriameho obchodu so zameraním na strategický rozvoj a obchodnú expanziu spoločností.

Posledných 10 rokov pôsobil v spoločnosti Canon na kľúčových manažérskych pozíciách.

Od roku 2014 zastával pozíciu Business and Information Services Directora, počas ktorej viedol tím s viac než 200 pracovníkmi so špecializáciou na digitálnu transformáciu a optimalizáciu fungovania spoločnosti v oblasti dokumentových, obchodných a komunikačných procesov.

„Dnešný trh v oblasti tlačových, softvérových aj IT služieb sa za poslednú dobu výrazne zmenil. Je oveľa dynamickejší, náročnejší a vyžaduje perfektnú znalosť prostredia, trendov i procesov konkrétnych zákazníkov, ktorým chcete ponúknuť svoje služby a riešenia. Či už ide o kancelársku techniku, produkčné a veľkoformátové zariadenia, softvér alebo outsourcing.“

„Mojím hlavným cieľom bude všetky tieto oblasti ďalej obchodne a kvalitatívne rozvíjať, a tým posilňovať konkurenčnú výhodu i trhovú pozíciu spoločnosti Ricoh naprieč kľúčovými segmentmi. Už sa na túto novú výzvu a spoluprácu s novými kolegami teším.“

O spoločnosti Ricoh

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, pôsobí približne v 200 krajinách a regiónoch na svete. Ricoh svojimi inovatívnymi technológiami a službami podporuje a rozvíja digitálne pracoviská a umožňuje tak ľuďom efektívnejšiu a lepšiu prácu. Už viac ako 80 rokov spoločnosť Ricoh inšpiruje k inováciám a je významným dodávateľom systémov pre riadenie dokumentov, IT služieb, riešení pre komerčnú a produkčnú tlač, digitálnych kamier, fotoaparátov a produkčných zariadení.

Zdroj TS: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo