Klienti spoločnosti Ricoh v celej Európe budú ťažiť z rozšírených IT služieb a podpory vďaka akvizícii spoločnosti MTI Technology.

Spoločnosť MTI Technology so sídlom v Spojenom kráľovstve má viac ako 200 zamestnancov pracujúcich v lokalitách v Nemecku, Spojenom kráľovstve a Francúzsku. Spoločnosť pomohla tisíckam spoločností transformovať ich IT operácie využitím najnovších technológií, znížením prevádzkových nákladov a zvýšením flexibility pri znižovaní rizika.

Významnou akvizíciou MTI Technology spoločnosť Ricoh výrazne rozšíri možnosti IT služieb

Akvizícia umožní zákazníkom spoločnosti Ricoh získať prístup k odborným znalostiam a schopnostiam spoločnosti MTI Technology v oblasti kybernetickej a dátovej bezpečnosti, modernizácie dátových centier a riadených a transformačných IT služieb.

Zákazníci spoločnosti MTI Technology budú mať úžitok z globálne významnej nepretržitej podpory, finančnej kapacity, IT infraštruktúry a medzinárodného vplyvu spoločnosti Ricoh. Taktiež budú mať prístup k širokej škále produktov Ricoh, ktorá zahŕňa systémy správy dokumentov, služby podnikových procesov, riešenia produkčnej tlače, správu pracoviska, digitálne fotoaparáty a priemyselné systémy.
Spoločnosť MTI Technology bude naďalej pôsobiť pod svojím názvom ako samostatný subjekt spoločnosti Ricoh.

Ricoh_MTI Technology
Významnou akvizíciou MTI Technology spoločnosť Ricoh výrazne rozšíri možnosti IT služieb

Alberto Mariani, senior viceprezident pre kancelárske služby Ricoh Europe

„Táto akvizícia je skutočným prelomom v oblasti IT služieb a perfektne zapadá do stratégie spoločnosti Ricoh transformovať sa na spoločnosť poskytujúcu digitálne služby. Spoločnosť MTI Technology má veľmi silné a schopné predstavenstvo a európsky manažérsky tím a všetci z nich si zachovajú svoje súčasné úlohy a funkcie. Ich odbornosť spolu s existujúcim portfóliom služieb spoločnosti podporuje našu schopnosť ponúkať ešte komplexnejšiu škálu IT a digitálnych služieb.“

David Mills, generálny riaditeľ Ricoh Europe

„Táto vzrušujúca akvizícia nám umožňuje rozšíriť naše znalosti vo sfére IT služieb naprieč EMEA a stavať na našich už existujúcich schopnostiach v oblasti transformácie dátových centier, kybernetickej bezpečnosti a ďalších ponúk transformácie IT. Získavame rýchlo rastúcu a agilnú spoločnosť poskytujúcu IT služby, pričom dedíme osvedčený a dynamický tím s vedúcim postavením.“

Scott Haddow, generálny riaditeľ MTI Technology

„Našou úlohou je pomôcť urýchliť digitálnu transformáciu zákazníkov modernizáciou IT systémov, zdokonalením IT operácií so zabezpečenou bezpečnosťou ako samozrejmosťou a s ochranou súkromia už vo fáze návrhu. Stať sa súčasťou spoločnosti Ricoh znamená, že toto všetko môžeme posunúť na vyššiu úroveň.“

| O MTI Technology |

Spoločnosť MTI Technology je poskytovateľom technologických služieb a riešení s viac než 210 zamestnancami, ktorá pôsobí v EMEA s pobočkami v Spojenom kráľovstve, Francúzsku a Nemecku. Za posledných 30 rokov pomohla tisíckam organizácií transformovať ich IT operácie, využívať najnovšie technológie, znižovať prevádzkové náklady a stať sa pružnejšími pri znižovaní rizík. MTI sa špecializuje na dátovú a kybernetickú bezpečnosť, modernizáciu dátových centier, spravované IT služby a transformačné IT služby. Využívaním osvedčených metodík, najlepších postupov a uplatňovaním konzultačného prístupu MTI pomáha svojim zákazníkom pri riešení obchodných výziev a poskytuje bezpečnú a flexibilnú správu ich aplikácií, údajov, infraštruktúry a systémových prostredí.

Spoločnosť MTI výrazne investovala do rozvoja schopností a služieb v rámci širokého spektra technológií a disciplín s dôrazom na poskytovanie množstva profesionálnych a riadených služieb, navrhnutých na pomoc klientom, pri urýchľovaní a znižovaní rizika ich transformačných IT projektov.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach:
www.ricoh-europe.com
www.mti.com

Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo