Spoločnosť Ricoh predstavila novú sériu Inteligentných zariadení k naplneniu neustále sa meniacich potrieb dnešných digitálnych pracovísk.

Kopírky, tlačiarne a multifunkčné tlačiarne sú pre podniky dôležité. Vzhľadom na to, že pracovné štýly a technológia sa veľmi rýchlo vyvíjajú, zákazníci požadujú nové funkcie a vylepšenia, ktoré im pomôžu pracovať produktívnejšie a efektívnejšie. 

Dynamická pracovná inteligencia 

Platforma Always Current Technology spoločnosti Ricoh umožňuje ľuďom pracovať inteligentnejšie vďaka technológiám, ktoré zaisťujú škálovateľnosť, bezpečnosť, udržateľnosť a jednoduchosť. Užívateľa si môžu stiahnuť a nainštalovať nové aplikácie, funkcie a aktualizácie priamo do svojho zariadenia po tom, kedy sa stanú prístupné, čo im zaistí úplnú svižnosť a flexibilitu. Platforma umožňuje digitálnym pracoviskám stupňovať svoje možnosti založené na posledných potrebách, a zároveň udržuje aktuálne softvér i bezpečnostné funkcie. Okrem toho umožňuje okamžitý prístup k aktualizáciám v momente, keď vstúpia na trh, a eliminuje potrebu kupovať nový hardvér kvôli ďalším funkciám alebo čakať, až vyprší zmluva.

Ricoh Intelligent Support zaisťuje, že aktualizáciu softvéru možno rýchlo prevádzať i na diaľku.

Inteligentné zariadenia RICOH

Nová séria farebných multifunkčných tlačiarní IM C A3 je prvá v rade inteligentných zariadení, ktoré spoločnosť Ricoh prinesie na trh a ktoré budú predstavovať platformu ďalšej generácie. Sada nadchádzajúcich kancelárskych tlačových riešení zahŕňa Ricoh Cloud Workflow Solutions, rad inovatívnych technológií na báze cloudu, ktoré zaisťujú riadenú jednoduchosť v dostupných, škálovateľných balíčkoch vo forme predplatného.

Always Current Technology spoločnosti Ricoh sa objaví v 13 nových A3 farebných inteligentných multifunkčných tlačiarňach, ktoré budú predávané v Európe, a to vrátane modelov RICOH IM C2000, IM C2500, IM C3000, IM C3500, IM C4500, IM C5500 a IM C6000. Tieto zariadenia tlačia rýchlosťou od 20 do 60 strán za minútu (ppm) a podporujú tlač, skenovanie, kopírovanie, úpravu a faxovanie pre východiskové formáty až SRA3. Samozrejmosťou je mobilná tlač. Každé zariadenie je certifikované s ratingom EPEAT.

David Mills, výkonný riaditeľ spoločnosti Ricoh Europe, uviedol: „Kľúčovým aspektom posilnenia digitálnych pracovísk je zabezpečenie informácií a ich sprístupnenie tým, ktorí ich potrebujú čo najskôr potom, ako vznikne taká potreba. Bezpečnosť informácií je prioritou dizajnu spoločnosti Ricoh, a preto tento rad inteligentných multifunkčných tlačiarní vyvažuje interné šifrovanie.“

Inteligentný ovládací panel

Zariadenia budú zahŕňať Smart Operation Panel s dotykovou obrazovkou, ktorý je vybavený aktualizovaným procesorom umožňujúcim rýchlejšie prechody medzi aplikáciami. Nové funkcie sú  založené na spätnej väzbe od zákazníkov a sú navrhnuté tak, aby zlepšili prístupnosť rovnako ako celkovú užívateľskú skúsenosť.

Nové rozhranie je možné prispôsobiť tak, aby sa lepšie adaptovalo a slúžilo individuálnym pracoviskám, pracovným tokom a potrebám. Servisní experti spoločnosti Ricoh môžu mať vzdialený prístup k Smart Operation Panelu zariadení pre rýchle riešenie problémov a na vykonanie automatických aktualizácií firmvéru.

Mills doplnil: „Dnešné firmy majú za úlohu adaptovať sa na zmenu v znateľne krkolomnom tempe. Uvedomujeme si, že naši zákazníci majú nové a novo vznikajúce potreby a že pracovisko sa rozširuje mimo tradičnú kanceláriu. Náš nový rad inteligentných zariadení znamená, že rovnako ako iné inteligentné zariadenia si budú naši zákazníci kedykoľvek môcť nainštalovať akékoľvek aplikácie, ktoré sa im páčia, čo im umožní pracovať inteligentnejšie a efektívnejšie. Náš nový prístup sme nazvali Dynamic Workplace Intelligence a ten ukazuje, ako pracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme naplnili ich každodennú potrebu digitálneho pracoviska. „

Viac o ponuke inteligentných zariadeniach, Always Current Technology a Dynamic Workplace Intelligence spoločnosti Ricoh navštívte www.ricoh-europe.com.

Zdroj: RICOH

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo