Systém sprostredkováva elektronický obeh akýchkoľvek typov dokumentov a umožňuje špecifické nastavenie pracovných postupov a prístupových práv.

Spoločnosť Ricoh sa spojila so silným hráčom na trhu v oblasti softwaru na podporu firemných procesov malých a stredných firiem, spoločnosťou Tactica Management, s.r.o., a prichádza na trh so sofistikovaným a jednoduchým systémom na riadenie dokumentov, RICOH INOVIO>>.

Ponúka zabezpečené procesy s firemnými dokumentmi a informáciami a ich schvaľovanie, pripomienkovanie a zdieľanie v rámci spoločnosti. Systém sprostredkováva elektronický obeh akýchkoľvek typov dokumentov a umožňuje špecifické nastavenie pracovných postupov a prístupových práv.

RICOH INOVIO>>: Document Management System (DMS)

Prečo RICOH INOVIO?

  • Automatizácia procesov spracovania dokumentov od automatického vyťažovania, cez schvaľovanie, až po zápis do interných systémov organizácie
  • Zaistenie efektívnej a centralizovanej správy dokumentov v digitálnej podobe
  • Bezpečné a dlhodobé uloženie (digitálny archív)
  • Okamžitý prehľad nad stavom dokumentov pre zodpovedné osoby
  • Rýchle nájdenie požadovaného dokumentu
  • Rýchla dodávka riešení, vrátane integrácie na 16 účtovných systémov od Pohody po SAP
  • Správa dokumentov naprieč firmou alebo holdingom

RICOH INOVIO>> je k dispozícii tiež v mobilnej verzii pre tablety a telefóny s operačnými systémami Android, iOS i Windows Phone, bez potreby inštalácií, aktualizácií, všetko je realizované formou mobilného webového rozhrania.

K dispozícii sú dve formy vlastníctva, RICOH INOVIO>> Cloud (prenájom aplikácie all inclusive) a RICOH INOVIO>> Server (vlastníctvo aplikácie s dodávkou na kľúč).

O spoločnosti Tactica Management, s.r.o.

Spoločnosť Tactica Management vznikla v roku 2008, s cieľom uviesť na trh software na podporu firemných procesov, ktorý bude poňatím i cenou zodpovedať praxi malých a stredných firiem, využívajúci skúsenosti s automatizáciou workflow procesov a programovaním užívateľsky prívetivých webových aplikácií s minimálnymi nárokmi na IT zákazníka. Spoločnosť Tactica Management spája štandardné profesionálne postupy s veľkou ústretovosťou voči individuálnym požiadavkám zákazníkov. Produkty INOVIO sú hotové, preverené aplikácie, ktoré je ale možné jednoducho prispôsobiť špecifickým potrebám zákazníka.

O spoločnosti Ricoh

Ricoh podporuje digitálne pracovisko, využívajúce inovatívne technológie a služby, ktoré ľuďom umožňujú pracovať lepšie a jednoduchšie. Už vyše 80 rokov spoločnosť Ricoh inšpiruje k inováciám a je významným dodávateľom systémov pre riadenie dokumentov, služby IT, riešení pre komerčnú a produkčnú tlač, digitálne kamery a fotoaparáty a priemyselné systémy.

Zdroj: RICOH

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo