Nový dizajn obalov papiera značky MAESTRO®

Medzinárodná skupina Mondi zameraná na výrobu obalov a papiera ohlasuje rebranding svojej značky MAESTRO®. Nový dizajn obalov tohto produktu bude dostupný už začiatkom jesene. Rebranding produktovej rady MAESTRO® sa nechal inšpirovať schopnosťou hudobného majstra, ktorý dokáže viesť rôznych hudobníkov hrajúcich odlišnými štýlmi podobne, ako aj Mondi sa snaží uspokojovať odlišné potreby svojich zákazníkov práve so svojim širokým produktovým portfóliom pod značkou MAESTRO®.

Trafte všetky správne tóny so značkou MAESTRO®

SUPREME_VISUALAko prejav uznania silného medzinárodného povedomia o značke a jej úspechu sa skupina Mondi rozhodla revitalizovať túto značku prostredníctvom kampane s jej opätovným uvedením na trh, ktorá zahrňuje nové dizajny obalov, videá a hudobné zvučky v podobe rôznych hudobných štýlov. Na podčiarknutie špecifických charakteristík, ktoré jednotlivé produkty ponúkajú tak, aby reagovali na potreby súčasného sveta obchodu, sa každý produkt tohto portfólia odvoláva na jeden konkrétny hudobný štýl.

“Široké spektrum portfólia produktov MAESTRO® ponúka našim zákazníkom optimálne riešenia, ktoré riešia všetky ich potreby práve tak, ako hudobníci nájdu, podľa nálady ich publika, tú správnu pieseň. Môžete si teda byť istí, že vám papier MAESTRO® vytvorí podmienky pre pôsobivý výkon,” hovorí Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper.

Široká použiteľnosť a spoľahlivá kvalita

Každý deň sa skupina Mondi usiluje porozumieť a prekročiť očakávania svojich zákazníkov a naplniť potreby súvisiace s tlačou. S cieľom pružne reagovať na požiadavky zákazníkov poskytuje papier MAESTRO® to správne riešenie pre celý rad moderných kompozícií v oblasti kancelárskych papierov. Elegancia, všestrannosť, vkusnosť alebo nádych mesta – čokoľvek, čo je potrebné vyjadriť, papiere MAESTRO® prichádzajú s tou správnou ponukou.

“Od dynamických kontrastov pre tlač textov a farebných grafík s papiermi MAESTRO® extra alebo MAESTRO® color, s ktorými si máte možnosť vybrať spomedzi 30 rôznych pútavých farieb, po efektívnu čiernobielu tlač s papiermi MAESTRO® standard, produktové portfólio MAESTRO® vám pomôže udrieť na tú správnu strunu,“ vysvetľuje Klumpp.

Papiere MAESTRO® sú ideálne pre rozmanité kancelárske aplikácie, pričom portfólio poskytuje škálu od papierov s vysokým stupňom belosti, až po prírodný odtieň s vysokým stupňom opacity a minimálnou prašnosťou, čo následne vedie k zníženiu opotrebenia strojov a teda aj k úspore nákladov v súvislosti s údržbou a servisom. Osvedčená technológia ColorLok® Technology pri papieroch MAESTRO® supreme, MAESTRO® extra a MAESTRO® bulky prináša vynikajúce výsledky na atramentových tlačiarňach a poskytuje sýtejšie odtiene čiernej, intenzívne farby a rýchlejšie schnutie.

Udržateľný – každý deň

Aj z pohľadu udržateľnosti ponúka značka MAESTRO® silný environmentálny profil. Celé portfólio papierov MAESTRO® má certifikáciu FSC® alebo PEFC™ a je tak súčasťou rady Mondi Green Range. Skupina Mondi sa neustále, každý deň, usiluje o zlepšovanie environmentálnych profilov svojich produktov a procesov. Udržateľnosť je základnou a neoddeliteľnou súčasťou firemnej stratégie tejto skupiny.

V oblasti udržateľnej výroby papiera je rada Mondi Green Range, uvedená na trh v roku 2006, uznávaná ako symbol ohľaduplnosti voči životnému prostrediu aj vďaka tomu, že všetky papiere rady Green Range majú certifikáciu FSC®/PEFC™, sú 100% recyklované alebo sú vyrobené úplne bez použitia chlóru (TCF). Záväzok skupiny je podporený aj úzkou spoluprácou s verejnými a mimovládnymi organizáciami, ktorá vyústila do certifikácie mnohými renomovanými certifikátmi: FSC®, PEFC™, EU Ecolabel, Blue Angel, Austrian Ecolabel, ocenenia PPI Award za environmentálnu stratégiu roka a do dlhodobej spolupráce s organizáciou Svetového fondu na ochranu spolupráce (WWF).

Zdroj: Mondi

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo