Spoločnosť ZRP a Landa oslavujú inštaláciu prvého tlačového stroja Landa S10 Nanographic Printing® v Ázii a Tichomorí.

Spoločnosť Landa oznámila, že čínsky obalový gigant Zhongrong Printing Group Co., Ltd. (ZRP), dokončil inštaláciu a spustil výrobu na prvom tlačovom stroji Landa S10 Nanographic Printing® Press v ázijsko-pacifickom regióne. Strihanie pásky a prezentácia stroja sa uskutočnila 18. decembra 2019 v spoločnosti ZRP.

Spoločnosť ZRP využije svoj nový tlačový stroj Landa na zabezpečenie rýchlejšej a kvalitnejšej digitálnej farebnej tlače, malých až stredne veľkých objemov zákaziek tlače obalov pre svoju veľkú a poprednú zákaznícku základňu čínskych spoločností FMCG.

Huanran Huang, generálny riaditeľ ZRP

„Je pre nás hrdosťou, že sme prvou čínskou spoločnosťou, ktorá inštalovala a prevádzkuje tlačový stroj Landa S10 a ponúka výhody tejto technológie našim zákazníkom. So silným zameraním na inováciu služieb sme presvedčení, že špičkové technológie sú kľúčovými hnacími silami pre rast a diferenciáciu podnikania. Prvé odozvy naznačujú, že nanografická tlač Landa nám to zabezpečí.“

„Naši zákazníci teraz majú prvýkrát možnosť si objednať nízke objemy obalov s neuveriteľnou farebnosťou. Už máme komplexnú ponuku digitálnej tlače, ofsetu, hĺbkotlače, sieťotlače a flexotlače, ale Landa S10 Nanographic Printing® Press nám prináša úplne nové výrobné možnosti a zákaznícky servis, ktorý skutočne dopĺňa naše ďalšie tlačové formáty.“

ZRP_Landa S10 Nanographic Printing® Press
V Číne sú farby použité pri balení a označovaní výrobkov veľmi rozhodujúce pre spotrebiteľov pri rozhodovaní o kúpe. Tieto farby (farebnosť) môžu naznačovať čokoľvek od nutričnej hodnoty produktu po pravosť produktu (falšovanie obalov). Z tohto dôvodu očakávame, že žiarivá paleta farieb spoločnosti Nanography prinesie zákazníkom významnú hodnotu, najmä v konkurenčnom maloobchodnom prostredí, “dodáva Huang.

Landa S10 Nanographic Printing® Press
Tlačový stroj Landa S10 Nanographic Printing® formátu B1 (750 x 1 050 mm) umožňuje vysokú efektívnosť pri výrobe skladacích kartónov a POP / POS aplikácií. S vyššou rýchlosťou ako akýkoľvek iný digitálny hárkový stroj, Landa S10 tlačí jednostranne na substráty v hrúbke od 60-800μm rýchlosťou až 6 500 veľkoformátových B1 hárkov za hodinu.

Yishai Amir, generálny riaditeľ spoločnosti Landa

Posledných šesť mesiacov sme strávili zavedením všetkých potrebných servisných a podporných funkcií, ktoré slúžia zákazníkom v Číne, medzi ktoré patrí aj otvorenie miestnej pobočky Landa. Vďaka tomu je ZRP dokonalým partnerom pri zavádzaní nanografie v ázijsko-pacifickom regióne. Ako odborník na obaly a jeden z popredných svetových dodávateľov v oblasti „Top 100“ spoločnosť chápe nielen príležitosti, ktoré ponúka Landa S10 Nanographic Printing® Press, ale tiež vie, ako nanografiu uviesť na trh a urýchliť jej prijatie. Tešíme sa na podporu ZRP a ďalších zákazníkov v tomto prosperujúcom regióne v blízkej budúcnosti.“

Poznámka: Toto je siedma inštalácia stroja Landa na celom svete po ich prvej beta verzii v júli 2017 v Graphica Bezalel (Izrael), potom druhá beta v Edelmann Group (Nemecko), po ktorej nasledovali inštalácie v spoločnostiach Schelling AG (Švajčiarsko), Mercury Print Productions (USA), Virtual Packaging (USA) a Route 1 Print (UK).

Zdroj: Landa

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo