Spoločnosť Ricoh získala ďalšie ocenenie od Keypoint Intelligence, a to BLI Winter 2021 Pick Award za produktový rad Ricoh IM C530, farebné inteligentné multifunkčné zariadenia (MFP) formátu A4.

Cena v kategórii „Vynikajúca farebná multifunkčná tlačiareň formátu A4 pre firemné prostredie“.

Ricoh IM C530 umožňuje používateľom optimalizovať pracovné toky pri tlači a zvýšiť celkovú produktivitu vďaka prispôsobiteľným funkciám, intuitívnemu používateľskému prostrediu, rýchlosti tlače až 53 str./min. a veľkokapacitnému zásobníku, ktorý umožňuje využiť maximálnu kapacitu 3 250 hárkov papiera.

Ricoh wins BLI Award for colour intelligent MFP
Rad Ricoh IM C530 je súčasťou inteligentných farebných multifunkčných A4 zariadení Ricoh a platformy Dynamic Workplace Intelligence, zahŕňajúci technológiu ACT (Ricoh Always Current Technology), ktorá zaisťuje, aby sa technické možnosti produktov vyvíjali súčasne s požiadavkami zákazníkov.
Ocenené zariadenia obsahujú inteligentný ovládací panel Ricoh vybavený novším procesorom, ktorý zabezpečuje rýchlejšie prechody medzi aplikáciami a citlivo reagujúcu dotykovú obrazovku. Pre rýchle riešenie problémov a vykonanie automatických aktualizácií firmvéru sa technici spoločnosti Ricoh môžu pripojiť na diaľku.

Harald List, Director EMEA Product Management, Ricoh Europe

„Zákazníci majú právo požadovať najvýkonnejšie, intuitívne a bezpečné tlačové technológie. Rad Ricoh IM C530 je príkladom toho, ako neustále pracujeme na uspokojovaní novo vznikajúcich potrieb klientov a zároveň zákazníkom prinášame dôveru a stabilitu v neustále sa rozvíjajúcom svete biznisu. Toto ocenenie je dôkazom našej chuti pre inovácie, excelentnému prístupu k zákazníkom a neochvejného záväzku pomáhať ľuďom, aby spolu mohli pracovať odkiaľkoľvek.“

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo