Širokoformátové atramentové tlačiarne Acuity Prime a Acuity Ultra R2.

Arets Graphics, slovenský exkluzívny marketingový a distribučný partner pre všetky grafické produkty a riešenia Fujifilm, zorganizoval seminár, ktorý prezentoval najnovší rad veľkoformátových atramentových tlačiarní značky Fujifilm. Podujatie sa uskutočnilo 20. apríla v hoteli Lindner v Bratislave.

Colm Garvey, obchodný manažér, Fujifilm Speciality Ink Systems Ltd, informoval o najnovšom vývoji spoločnosti Fujifilm v širokoformátovej rade atramentových tlačiarní: Acuity Prime (flatbed)  a Acuity Ultra R2 (roll to roll). Ako uviedol: „Obe riešenia sú výsledkom nového „plánu“ spoločnosti Fujifilm pre široký formát a sú navrhnuté tak, aby optimalizovali pomer cena/výkon, návratnosť investícií, všestrannosť, hodnotu a jednoduchosť použitia.“

Fujifilm Acuity Prime, Acuity Ultra R2
Fujifilm Acuity Prime, Acuity Ultra R2

Účastníci mohli vidieť tieto zariadenia v živom vysielaní z Fujifilm Advanced Print Technology Center (ATPC) v Bruseli.

Fujifilm Acuity Prime, Acuity Ultra R2
Fujifilm Acuity Prime, Acuity Ultra R2

Colm Garvey pozval záujemcov na nadchádzajúcu výstavu FESPA Global Print Expo 2022 v Mníchove, kde bude spoločnosť Fujifilm prezentovať najnovšiu stratégiu veľkoformátových atramentových tlačiarní Acuity Prime a Acuity Ultra R2.

Roman Kuklovský, majiteľ, Arets Graphics, povedal: „Ako exkluzívny distribučný partner Fujifilmu na Slovensku máme tú česť mať prístup k najnovším veľkoformátovým atramentovým riešeniam Fujifilmu, ktoré zahŕňajú rad Acuity ďalšej generácie. Oceňujeme narastajúce výzvy, ktorým v súčasnosti naši zákazníci čelia, aby poskytovali výstup najvyššej kvality pri zachovaní ziskového podnikania. Veríme, že náš seminár poskytol dostatok informácií a tešíme sa na diskusiu a záujem o najnovšie riešenia Fujifilmu, ktoré prinášajú kvalitu aj prevádzkovú a nákladovú efektívnosť.

Pripravil: František Martančík

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo