Spoločnosť Ricoh získala ocenenia Summer Pick 2017.

V skúšobnom centre Buyers Lab LLC odborníci nezávislej spoločnosti BLI posudzovali a porovnávali modely Ricoh s konkurenčnými výrobkami a ocenili ich vynikajúcu výkonnosť. Päť produktov spoločnosti Ricoh získalo ocenenie Summer Pick 2017 v letnom výbere spoločnosti Buyers Laboratory LLC (BLI).

Ocenenie získala v kategóriách:

Ricoh MP 402SPF

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre stredne veľké pracovné skupiny.
Ricoh MP 402SPF

Ricoh MP 501SPF

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre veľké pracovné skupiny.
Ricoh MP 501SPF

Ricoh MP 601SPF

Vynikajúca tlačiareň pre kancelárske oddelenia.
Ricoh MP 601SPF

Ricoh SP 5310DN

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň pre kancelárske oddelenia.
Ricoh SP 5310DN

Ricoh MP 2555 Series

Vynikajúca multifunkčná tlačiareň s kapacitou 25 str./min..
Ricoh MP 2555 Series

 

 

Ocenenie ‘PICK AWARDS’

Buyers Laboratory LLC“Ocenenie ‘Pick’ čiže ‘Výber’, udeľujeme ako zvláštne uznanie tým výrobkom, ktoré podali vynikajúci výkon v našich náročných a starostlivo pripravených testoch a laboratórnych skúškach a samozrejme obstáli v celkovom hodnotení,” vysvetlil David Sweetnam, riaditeľ Výskumu a laboratórnych služieb Buyers Lab.

„Vyššie spomínaných päť ocenení, udelených v letnej sezóne 2017, je odrazom toho, koľko inovácií a investícií spoločnosť Ricoh vynakladá do rozvoja produktov, a to v najlepšom záujme svojich zákazníkov. Každé jedno ocenenie je dôkazom silného produktového portfólia tlačových zariadení spoločnosti Ricoh.“

„Ocenenie považujeme za uznanie nášho vedúceho postavenia na trhu s najlepšími a výkonnými tlačiarňami pre spoločnosti všetkých veľkostí.“ komentuje Stephen Palmer, CEO Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia.

O spoločnosti Ricoh

Ricoh podporuje digitálne pracoviská, ktoré využívajú inovatívne technológie a služby, ktoré ľuďom umožňujú pracovať lepšie a jednoduchšie. Už vyše 80 rokov spoločnosť Ricoh inšpiruje k inováciám a je významným dodávateľom systémov pre riadenie dokumentov, služby IT, riešení pre komerčnú a produkčnú tlač, digitálne kamery a fotoaparáty a priemyselné systémy.

Skupina Ricoh, s hlavným sídlom v Tokiu, pôsobí približne v 200 krajinách a regiónoch na svete. V závere fiškálneho roku, na konci marca 2017, dosiahla Skupina Ricoh celosvetovo obrat vo výške 2028 miliárd jenov (približne 18,2 miliardy USD).

O spoločnosti Keypoint Intelligence – Buyerslab

Keypoint Intelligence je renomovaná nezávislá inštitúcia, ktorá sa zároveň zaoberá prieskumom trhu i priemyselnou analýzou v oblasti produkčnej tlače, kancelárskej techniky a digitálneho zobrazovania. Vďaka svojim jedinečným nástrojom, skúšobným postupom a hlbokým znalostiam v obore Keypoint Intelligence poskytuje klientom nezaujatý pohľad a vhodné nástroje, ktoré potrebujú pri rozhodovaní, aby rozpoznali silné a slabé stránky svojich produktov. Keypoint Intelligence – Buyerslab každoročne udeľuje tiež ocenenie Pick of the Year (Výrobok roka) tým “najlepším výrobkom v teste”, ktoré obstoja v hĺbkovej analýze hardwaru a softwaru.

Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo