Ospap - Papyrus na veľtrhu Reklama Polygraf 2016.

Počas veľtrhu Reklama Polygraf 2016, ktorý sa uskutočnil v Prahe na výstavisku PVA Letňany v dňoch od 10.-12.5.2015 sa mohli návštevníci oboznámiť s produktami spoločnosti OSPAP (Papyrus).

Tím odborníkov VISCOM počas troch dní podujatia prezentoval nielen technológie, ale takisto široké portfólio materiálov  určených pre veľkoformátovú tlač a signmaking. Zároveň skúsení odborníci poskytovali odborné poradenstvo ohľadne produktov divízie packaging a papier.

CZ_PR_ReklamaPolygraf2016_[4]
V hale č. 2 pre centrum obalových a baliacich inovácií mohli návštevníci zdarma získať vzorky obálok a kreatívnych papierov, ktoré slúžili pre ukážku personifikovanej potlače.

CZ_PR_ReklamaPolygraf2016_[1] CZ_PR_ReklamaPolygraf2016_[2]
Ospap_Papyrus_1 CZ_PR_ReklamaPolygraf2016_[3]
Atmosféru a účasť na veľtrhu Reklama Polygraf zhodnotila pre média Simona Janů / Marketing Manager slovami: „Je príjemné cítiť, že po trochu zložitejšom období sa nám opäť darí zdieľať nadšenie pre ďalší rozvoj, nechýba nám tímový duch, a v spoločnom úsilí „STÚPAME HORE“. Navyše veľkou odmenou za tímovú prácu pre nás je získané ocenenie za najpôsobivejšiu expozíciu do 50 m2.“

Zdroj: OSPAP a.s. a Papyrus Bohemia s.r.o.

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo