Úplne novú sériu monochromatických multifunkčných tlačiarní formátu A4 s platformou sXP predstavila pod označením MB700 spoločnosť OKI, líder v oblasti rýchlej podnikovej tlače. Ide o prvé multifunkcie pre stredné a veľké pracovné skupiny plne využívajúce LED technológiu.

Najvýkonnejší rad čiernobielych A4 multifunkcií od OKI

Zariadenia OKI MB700 v jednom kompaktnom zariadení kombinujú funkcie tlače, kopírovania, skenovania, faxovania a zošívania. Rýchlosť tlače dosahuje až 52 strán za minútu s odporúčaným mesačným zaťažením až 30-tisíc strán. Samozrejmosťou sú vysokokapacitné zásobníky papiera na 3 160 listov a podpora Gigabit Ethernetu. Nové stroje poháňajú 1,2 GHz procesory, kapacita RAM pamäte je 2 GB a štandardne je súčasťou 160 GB pevný disk. Nechýba zabudovaná zošívačka a v prípade modelu s označením „dfnfax“ je súčasťou taktiež interný finišér na skladanie a zošívanie. Nové modely sú odpoveďou na dopyt po výkonných multifunkciách pre firmy, kde plne dostačuje formát A4.


Pre skenovanie vo vysokom rozlíšení kombinuje séria MB700 pokročilú LED technológiu s celým radom ďalších funkcií. Rýchlosť skenovania dosahuje až 55 strán za minútu a kopírovanie prebieha rýchlosťou až 52 kópií za minútu. Zariadenia umožňujú vďaka automatickému duplexu spoľahlivé obojstranné skenovanie a kopírovanie.

Na ovládanie slúži veľký LCD dotykový panel s uhlopriečkou 23 cm. Vďaka platforme sXP (smart eXtendable Platform) je možné zariadenie jednoducho integrovať so softvérom tretích strán v rámci podnikovej infraštruktúry. Dôraz je kladený taktiež na zabezpečenie dokumentov a elimináciu neautorizovaných prístupov. Na to slúži šifrovanie zabezpečených úloh, sieťové zabezpečenie vrátane IPSec, podpora PIN, čipových kariet, LDAP a Kerberos.

 
Multifunkcie OKI MB700 sú ohľaduplné k životnému prostrediu, disponujú funkciou úspory tonera, využívajú vysokokapacitné zásobníky spotrebného materiálu až na 36 000 strán a v režime spánku spotrebujú menej než 2 W. Ako pri všetkých tlačových zariadeniach OKI je aj na modely radu MB700 poskytovaná štandardne trojročná záruka po bezplatnej registrácii zariadenia.

V tej istej sérii multifunkcií ponúka OKI pod označením MC700 obdobné modely pre farebnú tlač a kopírovanie.

Produktové listy (v PDF)
OKI MB760
OKI MB770

Zdroj:OKI

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo