Model Pro C5300s je orientovaný predovšetkým na tlač malých a stredných objemov.

Digitálne tlačové zariadenie pre hárkovú farebnú tlač Ricoh Pro C5300s získalo prestížne ocenenie EDP Award v kategórii farebná tlačiareň SRA3 <499 000. Najnovší prírastok do portfólia hárkovej tonerovej tlače spoločnosti Ricoh ponúka respozívne flexibilnú vysoko kvalitnú tlač so širokou škálou použitia.

EDP Awards oceňujú najlepší vývoj v oblasti nástrojov tlačovej produkcie, vývoja softvéru, podkladov, farieb, materiálov a dokončovacích systémov.

Asociácia sa zameriava na spôsoby, ako pomôcť používateľom technológií pri hľadaní správneho riešenia pre ich využitia.

Na základe úspechu svojho predchodcu, zariadenia Ricoh Pro™ C5200s, bol model Pro C5300s vyvinutý tak, aby umožnil poskytovateľom tlačových služieb (PSP – Print Service Providers) získať väčšiu flexibilitu produkcie, vyššiu kvalitu tlače a širšiu ponuku služieb.
Je vhodný pre malých a stredných PSP, prostredia so zákazkovou tlačou a pre korporátne reprografické oddelenia (CRD – Corporate Reprographics Departments).

Eef de Ridder, viceprezident skupiny pre komerčnú a priemyselnú tlač Ricoh Europe

„V týchto náročných časoch sú poskytovatelia tlačových služieb pod veľkým tlakom, aby zvýšili svoju flexibilitu a kreativitu. Model Pro C5300s je orientovaný predovšetkým na vysoko responzívnu tlač malých a stredných objemov. Sme poctení, že cena EDP Award uznáva vývoj osvedčenej technológie spoločnosti Ricoh a to, ako môže pomôcť firmám prispôsobiť sa výzvam, ktorým čelia.“

Ricoh Pro C5300s prináša:

  • Vysokú kvalitu obrazu s technológiou 2400 × 4800 dpi VCSEL spoločnosti Ricoh a novú správu lesklej tlače, ktorá umožní splniť náročné požiadavky na výstup.
  • Vysokú produktivitu s rýchlosťou až 80 str./min. a zvýšený max. mesačné zaťaženie (duty) na 450 000.
  • Flexibilnú podporu médií prostredníctvom podtlakového veľkokapacitného zásobníka.
  • Rozšírenú manipuláciu s médiami s gramážou až do 360 g/m2, s textúrovanými médiami aj obálkami.
  • Širšiu škálu „post press“ funkcií, ktoré umožňujú ponúkať výstupy podporované dokončovacím príslušenstvom vrátane vylepšeného finišera brožúr, schopného produkovať brožúry zložené z 30 listov pri gramáži 80 g/m2.
  • Všestrannú produkciu typu „od začiatku do konca“ (end-to-end) aj vďaka možnosti použitia stohovača a rezačky predného okraja.

Viac informácií nájdete na www.ricoh.sk.
Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo