Spotrebitelia na celom svete, na tomto televízore spoločnosti Bang & Olufsen, ro-zoznajú bezkonkurenčnú obrazovku OLED a technológiu spracovania videa od spoločnosti LG.

Spoločnosti LG Electronics (LG) a Bang & Olufsen odhalili prvé výsledky svojho spoločného úsilia v oblasti domácej zábavy – televízor BeoVision Eclipse, ktorý sa prvýkrát predstaví svetu na berlínskom veľtrhu IFA 2017.

TV BeoVision Eclipse

Nový televízor BeoVision Eclipse, ktorý posúva hranice špičkových diváckych zážitkov, je výsledkom strategického partnerstva medzi spoločnosťami LG a Bang & Olufsen, ktoré bolo prvýkrát oznámené v marci 2016. Prelomová technológia OLED spoločnosti LG naďalej uchvacuje odborníkov i spotrebiteľov, zatiaľ čo ospevovaná dizajnérska estetika a akustická precíznosť spoločnosti Bang & Olufsen naďalej ohromuje zvukových nadšencov po celom svete.

V zariadeni BeoVision Eclipse sa dokonale spojila technológia OLED, ktorá prináša dokonalú čiernu farbu a vynikajúcu kvalitu obrazu, so sofistikovaným prístupom ku zvuku spoločnosti Bang & Olufsen.

TV BeoVision Eclipse
Spolupráca spoločností na televízore BeoVision Eclipse začala od nuly v roku 2016. Pri vzniku televízora delilo dva tímy inžinierov a dizajnérov v dánskom Struer a juhokórejskom Soule takmer 8 000 kilometrov a sedem časových pásiem. Výsledný produkt je skutočným umeleckým dielom.

Spolupráca s LG je odrazom stratégie spoločnosti Bang & Olufsen na zvýšenie technologických možností a rozšírenie spoločnosti prostredníctvom partnerstva. Vďaka tomu sa spoločnosť Bang & Olufsen môže zamerať na svoje hlavné zručnosti v odbore akustiky, dizajnu a remeselných zručnosti a zároveň optimalizovať firemný dodávateľský reťazec, vývoj, výrobu aj servis a zlepšiť dlhodobú ziskovosť.

Zdroj: LG

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNew training intake starts at Heidelberg: With a focus on digitization
Nasledujúci článokEpson predstavil na veľtrhu IFA 2017 prvý laserový projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou